14 Şubat 2022 Pazartesi

OLMADI KAÇARIZ (2022)

Erkan Nurhan'ın yönetmenliğini üstlendiği Komedi türündeki Olmadı Kaçarız (2022) sosyal medya fenomenlerinin bir tatil beldesinde yaşadığı maceraları anlatıyor. Yerli Komedi Olmadı Kaçarız'ın başrollerini Aykut Elmas, Halil İbrahim Göker ve Ezgi Gizem paylaşıyor. Medyacızade ve Parrot Film  tarafından üretilen Olmadı Kaçarız, 18 Şubat 2022 günü gösterime giriyor.

Aykut Elmas ve Halil İbrahim Göker'in daha önce çektikleri Burak Kut'un da rol aldığı Nasıl Yani (2016) filmi Mona Lisa tablosunun miras kaldığı üç kardeşin başına gelenleri anlatıyordu.

Olmadı Kaçarız (2022) Poster

Olmadı Kaçarız (2022) Konusu:

Yakın arkadaş olan Umut ve Emre eğlenceli video içerikleri hazırlayarak sosyal medyada geniş bir çevre edinirler. Davet edildikleri tatil yöresinde kendilerine sponsor olan otelin sahibi Ezgi ile arkadaş olurlar. Ezgi'nin babasının ölümü ve otelin zor durumuna üzülen Umut ve Emre otele ortak olur ve medyayı kullanarak otelin işlerini düzeltmeyi teklif ederler. İnternette fenomen olmaya çalışan erkek hemşire Serhat, Umut ve Emre'nin kendisini küçümsemesine öfkelenir ve intikam hırsı ile Umut ve Emre'nin başlarına olmadık işler açar. Umut ve Emre'nin otele müşteri çekmek ve tanıtımını yapmak amacıyla balayı çiftlerini davet etmeleriyle olaylar başlar.

Vizyon Tarihi: 18 Şubat 2022

Yönetmen: Erkan Nurhan / Senaryo: Erol Hızarcı / Görüntü Yönetmeni: Cahit Erşan / Müzik: Tamer Çıray / Dağıtımcı: CGV Mars D. / Yapım: Medyacızade / Türkiye / 2022 / Süre: 1 saat 45 dakika / Komedi

Oyuncu Kadrosu:
Aykut Elmas
Halil İbrahim Göker
Ezgi Gizem
Gökhan Eksen
Ferit Okan Tokmak
Büşra Karaağaç

4 yorum:

 1. bu sefer daha iyi bir film bence :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nasıl Yani filminden sonra ekip bu filmde daha iyi bir iş çıkmıştır umarım. :) Çok teşekkürler :)

   Sil
 2. aykut yıllardır izliyom yaa ne komik adam :)

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön