25 Kasım 2016 Cuma

Nasıl Yani (2016)

Nasıl Yani (2016)

"Bu bir sanat filmi değildir"
Yönetmenliğini Ayhan Özen'in yaptığı Komedi türündeki Nasıl Yani (2016) filmi 30 Aralık 2016 günü gösterime giriyor. Filmin senaryosunu kaleme alan Aykut Elmas, Uğur Can Akgül ve Halil İbrahim Göker üçlüsü aynı zamanda oyuncu kadrosunda da yer alıyor. Yapımcılığını Bahar Özer'in yaptığı film 96 dakika sürüyor.


Nasıl Yani (2016) Oyuncuları:

Halil İbrahim Göker, Uğur Can Akgül, Aykut Elmas, Esin Civangil, Yakup Yavru, Ferdi Sancar, Burak Kut, Veysel Zaloğlu, Serkan Öztürk, Yüksel Ünal, Sibel Öztürk, Ahmet İlker Okumuş, Nazlı Kayaaslan, Safa Tabur.

Nasıl Yani (2016) Halil İbrahim Göker, Uğurcan Akgül, Aykut Elmas

Nasıl Yani (2016) Filminin Konusu:

Bir sabah Kültür ve Turizm Bakanlığından gelen haberle, Samsun'da yaşayan üç kardeş Tahir, Osman ve Taci  Da Vinci 'nin 6. nesilden akrabaları olduğunu öğrenirler. Da Vinci'nin Mona Lisa adlı tablosu Çarşamba'da uzun süredir görüşmedikleri dedelerine kalmıştır. Tahir, Osman ve Taci zengin olma hayalleri kurmaya başlar... Ancak tablo yüzünden başlarına gelmeyen de kalmayacaktır.

Nasıl Yani (2016) Burak Kut

12 yorum:

 1. Kurgu çok benzer yine yaa yerli filmler niye böyle?
  Üçkağıtçı Mortdecai de olmaz ki Osman, Taci, Tahir :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Süper benzetme! J. Deep filmde tablonun peşinden habire yolculuğa çıkıyordu. Nasıl Yani filminde de Samsun'dan Çarşamba'ya gidiyorlar.:))

   Sil
 2. Bayılıyorum bu üçlüye. Ama film çok az yerde gösterime giriyormuş. Onlar izmirli mesela ama izmirde bile gösterime girmiyor. İlla sinema salonlarını arayıp filmi istemek gerekiyormuş gelmesi için :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Youtube'de vine videoları var. Film sayesinde öğrendim bende... Sinema salonu sorununu çözmek için önerileni mesela ben çok geç gördüm. Aslında ertelemeleri tanıtımın yapılabilmesi için daha fazla zaman kazandırdı onlara... Bizim postlar gibi Naz, tanıtmazsan okunmuyor :)

   Sil
 3. Salon azlığından dolayı vizyona girişi ertelenmiş :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her şeyin hayırlısı. Hem bir sonraki vizyona girişlerinde İzmir'de de sinema salonu bulunur belki.

   Sil
  2. İnşallah bulunur :)

   Sil
 4. Komik bir filme benziyor. Burak Kut oyuncu mu oldu? Sarki söylemeye basladigi günleri hatirliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Burak Kut'un rolünün uzunluğu ne kadar bilmiyorum ama daha önce rol aldığı yapımlar var.
   Teşekkür ediyorum :)

   Sil
 5. Daha önce vizyona girecekti de ertelenmişti galiba :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet daha önce ertelenmişti. Ve yine ertelendi Naz. Yeni vizyon tarihi için Aralık sonu diyorlar ama bakalım kesinleşince yazıyı tekrar öne alacağım. :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön