28 Nisan 2016 Perşembe

Kadere Tutsak (2016)

Kadere Tutsak (2016)

Yaşam ve Ölüm döngüsünün çarkları her zaman düzeninde işlemez…
Erdoğan Koç'un yönetmen koltuğunda oturduğu Kadere Tutsak (2016) filmi 29 Nisan 2016 günü sinemalarda vizyona giriyor. Aksiyon, Dram türündeki filmin senaryosu Erdoğan Koç tarafından yazıldı.


Filmin başlıca rollerini ise Murat Ünaloğlu (Ateş), Furkan Aydemir (Ateş'in Çocukluğu), Ateş Kantaroğlu (Kudret), Ümit Sağlam (Fırat), Şakir Aydın (Avukat), Hüseyin Yaşar (Cevat). Fethullah Topal üstleniyor.

Kadere Tutsak (2016) Filminin Konusu: 

Kenan annesini doğumunda kaybetmiş, 10 yaşındayken de tanımadığı kişilerin babasını öldürülmesine tanık olmuştur. Kimsesizliğin onu sokaklara savurması ile hayatın girdabında tek başına kalmıştır. Çocukluk dönemini sokaklarda geçiren Kenan, yine aynı dönemlerde tanıştığı ve onu yalnız bırakmayacak iki arkadaşı ile beraber yaşamına devam eder. Gençlik yaşlarına geldiğinde ona ulaşan eski bir aile dostu Kenan ve arkadaşlarının kaderini tamamen değiştirecektir. Kendisini acımasız ve karanlık bir dünyanın içerisinde bulan Kenan, girdiği bu karanlık hayattan aydınlığa ulaşmaya çalışacaktır. İmdb Linki: tt5649940

Hiç yorum yok:

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön