14 Mart 2024 Perşembe

Mükemmel Aile (2024)

Mükemmel Aile (2024)

Hakan Eser'in yönettiği yerli Komedi Mükemmel Aile (2024) filminin oyuncu kadrosunda Güven Kıraç, Didem Balçın, Şahin Irmak, Algı Eke bulunuyor. 

İstanbul'dan Antalya'ya doğru yola çıkan her biri kendi dünyasında yaşayan bir aile doğum yapacak kızlarına giderken kendi gerçekleriyle yüzleşme fırsatı bulacaktır.

Yapımcılığını PRT Films'in üstlendiği, 87 dakika süren yol filmi Mükemmel Aile (2024), A90 Pictures dağıtımıyla 15 Mart 2024 günü sinemalara gelecek.

Mükemmel Aile (2024) Poster

Mükemmel Aile (2024) Konusu:

Her biri kendi dünyasında yaşayan aile; oyunculukla aklını bozmuş bir anne, boks maçlarında ringe çıkarak dayak yiyen ve bunu bağımlılık yapmış bir baba, ilaçların yan etkilerini görmek için çeşitli ilaçlar içen takıntılı bir dayı, ölmek isteyen karamsar bir kardeş ve yaptığı işe tövbe edip çıka gelen kiralık katil teyze… Aile, yıllardır kendilerinden uzakta yaşayan kızları Zeynep’in doğum yapacağını bir videodan öğrenir ve İstanbul’dan Antalya’ya yola çıkar... Bu yolculukta trajikomik olaylar yaşayan aile ilk defa geçmiş zamanda birbirlerini anlayamadıkları gerçeklerle de yüzleşir. Kendi dünyalarında ki mutsuzluktan çıkarak tek bir dünyada birbirilerine sarılıp ‘’Mükemmel Aile’’ olmayı başarırlar.

Mükemmel Aile (2024)

Vizyon Tarihi: 15 Mart 2024

Yönetmen: Hakan Eser / Senaryo: Ayberk Çınar / Görüntü Yönetmeni: Eyüp Boz / Müzik: Serkan Asanel, Özgür Sevinç / Dağıtımcı: A90 Pictures / Şirket: PRT Films / Türkiye / 2024 / Süre: 87 dakika / Komedi / Derecelendirme: 6+

Oyuncu Kadrosu:

Güven Kıraç, Didem Balçın, Şahin Irmak, Algı Eke, Onur Dilber, Nejat Uygur, Gizem Katmer

1 yorum:

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön