14 Mart 2024 Perşembe

Adaletin Eli - Red Right Hand

Adaletin Eli - Red Right Hand (2024)

ABD yapımı Gerilim Aksiyon türündeki Adaletin Eli - Red Right Hand filminin yönetmenliğini Eshom Nelms ve Ian Nelms ikilisi üstlendi. Bir kısmı Kentucky'de çekilen yapım bir ödeşme hikayesi anlatıyor. Filmin kadrosunda Orlando Bloom, Andie MacDowell, Garret Dillahunt gibi oyuncular bulunuyor. Andie MacDowell şimdiye kadar canlandırdığı karakterlerin aksine bir rolde; Big Cat adındaki kadın gangsteri canlandırıyor.

Adaletin Eli - Red Right Hand Poster

Amerikalı yönetmen kardeşler Eshom ve Ian Nelms, "'Lost on Purpose", "Waffle Street" ve "Small Town Crime" gibi dikkat çekici filmlere imza attı.

* Apalaş ya da özgün adıyla Appalachia, Doğu Amerika Birleşik Devletleri'nde yer alan kültürel bir bölgedir... Apalaş Dağları, Kuzey Amerika'da bir dağ dizisi.

Adaletin Eli (2024) Konusu:

Adaletin Eli, bir Appalaş kasabası olan Odim County'de, yakın zamanda yetim kalan yeğeni Savannah'ya bakarak dürüst ve sessiz bir hayat yaşamaya çalışan Cash’in kasabayı yöneten sadist kadın gangster Big Cat’in yeniden kendisi için çalışmaya zorlamasıyla başlayan mücadelesini konu alıyor. Bu mücadelede Cash, kasabayı ve elinde kalan tek aileyi korumak için sınırlarını nereye kadar zorlayabileceğini içine çekildiği kabus ortamında öğrenecektir.

Adaletin Eli - Red Right Hand Orlando Bloom ve Andie MacDowell

Vizyon Tarihi: 15 Mart 2024

Diğer Adı: Red Right Hand / Yönetmen: Eshom Nelms, Ian Nelms / Senaryo: Jonathan Easley / Görüntü Yönetmeni: Johnny Derango / Müzik: Mondo Boys / İthalat ve Dağıtım: TME Films / ABD / 2024 / Süre: 111 dakika / Gerilim, Aksiyon / Derecelendirme: 16+

Oyuncu Kadrosu:
Orlando Bloom (Cash)
Andie MacDowell (Büyük Kedi)
Garret Dillahunt (Wilder)
Brian Geraghty (Şerif)
James Lafferty (Lazarus)
Chapel Oaks (Savannah)
Jeremy Ratchford (Dominic)

3 yorum:

  1. Bu tarz filmleri severim, karakterin mücadelesi izlemeye değer sanırım. :)

    YanıtlaSil
  2. oyuncular da konu da iyi :)

    YanıtlaSil
  3. Andie mac dowel'i çok severim. Oyuncular iyi izlenebilir 😊

    YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön