13 Kasım 2022 Pazar

Hançer (2022)

HANÇER

Korku türündeki Hançer (2022) filminin yapımcılığını MC Film, yönetmenliğini ise İbrahim Vurmaz ve Kenan Yeşildağ ikilisi üstleniyor. Yakın bir tarihte sinemalara gelecek olan yerli filmde başrolde Düzensiz Düzenbazlar (2017) filmini yöneten İbrahim Vurmaz'ı izleyeceğiz.

Hançer (2022) Film Afişi

Hançer Filmi Konusu:

Korku türünde yazdıklarıyla bir dönem şaşalı günler yaşayan Doğu, düzensiz yaşam tarzı yüzünden iflas etmiş, bir yıl önce eşinden boşanıp, eşyalarıyla birlikte kiraladığı eski bir dairede yalnız başına yaşamaya başlamıştır. Eski eşi Vildan çocukları Oğuz’u da alıp Almanya’daki ailesinin yanına gitme planları yapmaktadır. Zorlu bir süreçten geçen Doğu, bir yandan Vildan ve oğlu Oğuz’un gitmesini engellemeye çalışırken bir yandan da sözleşmesi bulunan yayın evine bir an önce teslim etmesi gereken üçleme olan romanını bitirmeye çalışmaktadır. Ancak Doğu son romanda tıkanır. Bu süreçte sürekli kâbuslar ve sanrılar görmeye başlar, psikolojisi alt üst olan Doğu bir gece evin kalorifer bacasında eski bir hançer bulur. Doğu, o gece romanı sabaha kadar yazıp bitirir. Ertesi sabah yayın evine teslim eder ve ödemesini alır, bu saatten sonra her şey düzelecek diye umut ederken hayatı birden kâbusa dönmeye başlar. Doğa üstü korkuları iliklerine kadar yaşayacak olan Doğu, kısa bir süre içinde her şeyin bir bedeli olduğunu anlayacaktır.

"Bedel Ödemeye Hazır mısın?"

Vizyon Tarihi: Ertelendi

Yönetmen - Senaryo: İbrahim Vurmaz, Kenan Yeşildağ / Görüntü Yönetmeni: Kenan Yeşildağ / Dağıtımcı: MC Film / Yapım: Cinema Yapım / Türkiye / 2022 / Süre: 85 dakika / Korku /

Oyuncu Kadrosu:
İbrahim Vurmaz
Çağrı Tokalı
Sancak Bayraktar
Abdullah Yıldırım
Sinem Sevim
Gamze Akaydın
Volkan Solbudak
Baras Uğur
Seher Başboğa

Güncelleme:
15.11.2022 ; Filmin 18 Kasım 2022 olan vizyon tarihi ertelendi.

3 yorum:

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön