30 Mayıs 2022 Pazartesi

Arınma Seansı - Tarot (2022)

Metin Kuru'nun yazıp yönettiği Korku türündeki Arınma Seansı - Tarot (2022), baktırdığı tarot falı yüzünden başına büyük bir bela sarılan Tuğba'nın yaşadıklarını anlatıyor. 3 Haziran 2022 günü vizyona girecek olan Arınma Seansı - Tarot filminin yapımcılığını Mutluluk Fabrikası, dağıtımını ise TME Films üstleniyor. Filmin başrollerini Tuğba Duygu, Ayce İşözen ve Demet Erdem paylaşıyor.

Arınma Seansı Tarot (2022) Poster

Yönetmen Metin Kuru'nun Mısır Tanrıçası İsis'le iletişime geçmeyi başaran Lily'nin hikâyesini anlattığı Gerilim türündeki Lanetli Tapınak (2022) geçtiğimiz Nisan ayında sinemalarda gösterilmişti.

Arınma Seansı - Tarot (2022) Konusu:

Genç bir kadın olan Tuğba, arkadaşının tavsiyesiyle falcıya giderek özel bir tarot falı baktırır ve çok geçmeden falda yazılanlar çıkar. Falcı, Tuğba'yı falda anlattıklarının gizli kalması konusunda uyarmıştır. Ancak genç kadın, heyecana kapılır ve falcının gizli kalmasını istediği bilgileri telefonla yaptığı çoklu görüşmede arkadaşlarına anlatır. Bu durumun ardından Tuğba'nın hayatı, birden karmakarışık, lanetli bir hal alır. Tuğba'nın falını bahsettiği bütün arkadaşlarını falcının yeni düzenleyeceği seansa katılması için ikna etmesi gerekmektedir.

Arınma Seansı Tarot (2022)

Vizyon Tarihi: 3 Haziran 2022

Yönetmen - Senaryo: Metin Kuru / Görüntü Yönetmeni: Satuk Buğrahan Özbideciler / Müzik: Ajlan Akyüz, Umut Eral / Dağıtımcı: TME Films / Yapım: Mutluluk Fabrikası / Türkiye / 2022 / Süre: 1 saat 28 dakika / Korku

Oyuncu Kadrosu:

Tuğba Duygu, Ayce İşözen, Demet Erdem, Cihangir Şeşen, Kıvanç Hatırnaz, Berke Akar, Cengiz Bektaş, Semara Alkaud, Gözde Ertokuş, İsmail Hakkı, Ecem Çağlar

5 yorum:

 1. Bu ara epey Türk yapımı korku filmi girmiş vizyona anladığım kadarıyla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Filmler sinemalara gelmesine geliyor ama vizyonda uzun süre kalmıyor. Yönetmenin önceki filmine baktım sadece 1 hafta gösterimde kalmış.
   Çok teşekkür ediyorum :)

   Sil
 2. Konusu değişikmiş, herkesi toplayabildi mi acaba sonunda? :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Korku filminin merkezinde falcıyı görünce değişik geldi, minik bir heyecan yaşadım :) O konuyu bende merak ediyorum. Fragmanda falcıya gitmeyi reddedenler vardı.
   Çok teşekkürler :)

   Sil
 3. konu heycanlıymış da bizimkiler yavaş çekmiştir yanii bu konu amerikan sinemasında olsa ne heycanlı film olur yaa :)

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön