31 Aralık 2021 Cuma

Sinemalarda Gösterime Giren Yeni Filmler (31 ARALIK 2021)

Yılın son günü olan 31 Aralık 2021 günü altı yeni film vizyona giriyor. Sinemalarda gösterime giren yeni filmler arasında, Biyografi, Aksiyon, Dram, Korku türlerindeki filmlerin yanı sıra iki de Animasyon bulunuyor. Yeni yılın ilk gününde ise yerli film 'Kesişme - İyi ki Varsın Eren' seyircilerle buluşacak.

2022 yılında yeni film yazılarında buluşmak dileğimle, yazımı okuyan herkese iyi seneler! Yeni yılda dilekleriniz, hedefleriniz gerçek olur inşallah. 😊

Sinemalarda Gösterime Giren Yeni Filmler 31 Aralık 2021 

Yabancı Film

Hatıra Kutusu - Memory Box (2021)

Annesi Maia ile birlikte Kanada'da yaşayan Alex'in evine Noel zamanı annesinin ölen arkadaşından bir kutu gelir. Kutunun içinde annesinin Lübnan'da yaşadığı anıların bulunduğu kaset mektup resim ve günceler bulunmaktadır. Annesi kutuyu açmak istemez ancak Alex merakına yenilerek annesinin anıları içinde dolaşmaya başlar.

Louis Wain'in Renkli Dünyası - The Electrical Life of Louis Wain (2021)

Benedict Cumberbatch'ın başrolünde oynadığı Biyografi türündeki filmde 'Kedilerin Ressamı' olarak bilinen Louis Wain'in hayatı anlatılıyor. Babası ölünce ailesine bakmaya başlayan ressamın çalıştığı işler, evliliği, kedilere olan ilgisi, maddi sıkıntıları, zihinsel problemleri, Birinci Dünya Savaşı yıllarında yaşananlar filmde işlenen konular arasında bulunuyor.

Son Görev - Crime Story (2021)

Richard Dreyfuss'un başrolde olduğu Gerilim, Suç, Dram türlerindeki filmde, eski bir mafya babası olan Ben Myers, evine giren hırsızlardan intikam almak için onların peşine düşüyor.

Sword Art Online The Movie - Progressive (2021)

Japonya yapımı Animasyonda, yeni çıkan online bir oyunun başına oturan lise öğrencisi Asuna, oyuna başlarken heyecanlıdır ancak oyunda kaybedenlerin gerçek hayatta da öleceğini henüz bilmemektedir. Bunu öğrendiğinde birçok oyuncu gibi paniğe kapılır ancak oyunda ona genç bir kılıç ustası yardım eder. Artık tek amaçları havada süzülen demirden kale Aincrad'ı fethetmektir.

Kaptan Sabertooth ve Minik Korsanlar Kayıp Elmas Peşinde (2019)

Orjinal ismi 'Kaptein Sabeltann og den magiske diamant' olan Norveç yapımı Macera türündeki Animasyonda, dolunayda parlayan ve dilekleri yerine getirme gücü olan bir elmasın peşine düşen Kaptan Sabertooth, genç korsanlar Veronica ve arkadaşı Pinky, kimsesiz çocuk Marko, orman prensi Khan ve bir maymun ordusu arasındaki keyifli kovalamaca anlatılıyor.

Seans - Seance (2021)

Simon Barrett'ın yazıp yönettiği Korku Gizem türündeki filmde, Camille, bir öğrencinin zamansız ve feci şekilde ölmesinin ardından Fairfield Akademisine girer. Akademideki bir grup öğrenci ruh çağırma seansı düzenler. Ölen bir öğrencinin ruhunu çağırmaları ise korku verici olayların başlangıcı olur.

6 yorum:

 1. Yeni yılda yepyeni filmler ve umut dolu günlerde birlikte olmak dileğiyle canım. :) <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @Momentos, çok teşekkür ediyorum. İyi seneler :))

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Sword art oyun sevenlerin kabusunu gerçekleştirmiş gibi. Merak edilesi.
   Çok teşekkürler deep :)

   Sil
 3. Bu yıl daha çok film izleyeceğim, önerilerinizi takipyeyim:)

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön