12 Ağustos 2021 Perşembe

Cumali Ceber 3 Vizyon Tarihi

CUMALİ CEBER 3 VİZYON TARİHİ BELLİ OLDU

Halil Söyletmez'in Cumali Ceber karakterini canlandırdığı film serisinin üçüncüsünün vizyon tarihi ilan edildi. Cumali Ceber 666 adıyla sevenleriyle buluşacak olan Komedi türündeki film eğer şartlarda bir değişiklik olmazsa Aralık 2021 ayında gösterime girecek.
Cumali Ceber 3 vizyon tarihi belli oldu
Cumali Ceber 3 Vizyon Tarihi

 

Cumali Ceber 3 Vizyona Giriyor

Vizyona giriş tarihi 12 Ağustos 2021 günü belli olan serinin üçüncü filmi Cumali Ceber 3 vizyon tarihi Aralık 2021 ayı olarak belirlendi. Erteleme olmazsa film, 24 Aralık 2021 Cuma günü sinema salonlarında gösterilecek. 

Serideki Diğer Filmler:

Cumali Ceber 666
Cumali Ceber 3 Vizyon Tarihi 1

Cumali, emekliliğine bir gün kala patronunu dövünce işten atılır. Çocuklarının da kumar borcu olduğunu öğrenince iyice zıvanadan çıkar. Çocuklara kızıp eğitim hayatlarına son vermeyi düşünürken talih yüzüne güler ve Kuşadası'nda tatile gitmeleri için bir teklif alır. Gittikleri otel ciddi bir denetimden geçmektedir ve Cumali’nin otel müşterilerinden birine âşık olması cümbüşü iyice artıracaktır.

  • Cumali Ceber 2 (2018)
Cumali Ceber 3 Vizyon Tarihi
Cumali Ceber 3 Vizyon Tarihi 2

Cumali Ceber büyük oğlu Cevher'e kız isteyeceği sıralarda arsası dedesinin üzerine olan huzurevinin yıkılacağı haberini alır. Yıkımı engellemeye çalışan Cumali Ceber dedesini arsayı satmaktan vazgeçirmeye çalışır. Dedesi ise yıllar önce kendisine emanet ettiği köstekli saati geri getirirse araziyi satmaktan vazgeçeceğini söyler. Çetin Enişte köstekli saati gizlice alarak Pırıl'a hediye etmiştir. Cumali Ceber saatin peşine düşer ve Pırıl yüzünden kalbine de ateş düşmüştür.*

Güncelleme 25 Ekim 2021

19 Kasım 2021 olan vizyon tarihi 24 Aralık 2021 olarak değişti.

1 yorum:

  1. bunu hiç duymamışım. son yıllarda bu tür komediler hakim oldu bizim piyasaya. türk sineması bayağı bir düşüşte :)

    YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön