7 Ekim 2016 Cuma

Pamuk Prens (2016)

Pamuk Prens (2016)

Hasan Tolga Pulat ve Birol Güven ikilisinin yönettiği Komedi türündeki Pamuk Prens (2016) filmi 7 Ekim 2016 günü vizyona girdi. Tamer Karadağlı'yı merkez alan ve Birol Güven'in senaryosunu yazdığı yerli filmin görüntü yönetmenliğini Önder Şengül yaptı. Filmin müziklerinde ise Aydın Sarman'ın imzası bulunuyor. Kadrosundaki her oyuncunun kendisini oynadığı filmde çekimlerin bir kısmı Venedik'te yapıldı.

Pamuk Prens (2016) Oyuncu Kadrosu

Tamer Karadağlı, Birol Güven, Arzu Balkan, Haluk Özenç, Onur Sermik, Gamze Özpınar, Emre Akça, Deniz Gök, Etem Caner Karaüç, Umut Barış Taşdemir, Pınar Altuğ, Yağmur Atacan, Şoray Uzun, Hamdi Alkan, Emel Müftüoğlu...


Pamuk Prens (2016) Konusu

Yapımcı Birol Güven yeni projesi Pamuk Prens'te oynaması için Tamer Karadağlı'yı ve çevresindekileri ikna etmeye çalışmaktadır. Kariyeri bir çıkmaza giren, çapkınlıkları ve özel hayatıyla bir dönem gündemde olan Tamer Karadağlı'nın ise yeniden parlayabilmesi için bir sıçrama tahtasına ihtiyaç vardır.


Pamuk Prens filminin ön gösterimi 4 Ekim 2016 günü Cinemaximum Trump'da yapıldı. Galadaki izleyicilerin tepkisinden memnun görünen oyuncular fotoğrafta toplu halde görülüyor.

5 yorum:

 1. Birol Güven ekibini pek değiştirmiyor. Bir yerden sonra sıkıcı oluyor bence.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kadroyu görünce benimde aklıma 'Çocuklar Duymasın' dizisi geldi. Çaylaar diyen abimiz ve Havuç karakterini aradı gözlerim ama yoktular. Filme verilen isimden dolayı konusunu merak ettim ben. İnşallah kuvvetli esprileri vardır diyelim...

   Sil
 2. Güzel ve eğlenceli bir iş gibi gözüküyor :)

  YanıtlaSil
 3. Herkesin kendini oynadığı bir filmin sonunu merak ettim şahsen =)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zehracığım izleme fırsatı buluruz inşallah. Bende meraklardayım çünkü :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön