21 Temmuz 2016 Perşembe

Hain - Our Kind Of Traitor (2016)

Our Kind Of Traitor (2016)

Yönetmenliğini Susanna White'ın üstlendiği Gerilim türündeki Hain - Our Kind Of Traitor (2016) isimli film 22 Temmuz 2016 günü vizyona giriyor. John le Carré'in romanından sinemaya uyarlanan filmin senaryosunu Hossein Amini yazdı. İngiltere, Fransa ortak yapımı olan ve 108 dakika süren filmin görüntü yönetmenliğini ise Anthony Dod Mantle yapıyor.
***
26 Mart 2014 tarihinde başlanan filmin çekimleri; Londra ve çevre ilçeleri, Fas, Finlandiya, Bern, Paris ve Fransız Alpleri'nde gerçekleştirildi.
***
Filmin önemli rollerinde; Ewan McGregor (Perry), Naomie Harris (Gail Perkins), Stellan Skarsgård (Dima), Damian Lewis (MI6 ajanı Hector), Khalid Abdalla (Luke), Velibor Topic (Emilio Del Oro), Alicia von Rittberg (Natasha), Mark Gatiss (Billy Matlock), Mark Stanley (Ollie)... yer alıyor.


Hain - Our Kind Of Traitor (2016) Konusu:

İngiliz çift, öğretmen Perry Makepeace ve sevgilisi Gail, Fas-Marrakesh'te ilişkilerini canlandırmak için gittikleri tatilde, Dima (Stellan Skarsgård) isimli bir Rus'la tanışırlar. İlk bakışta dost canlısı zengin biri gibi görünen Dima, Rus mafyasının bir üyesidir ve patronu tarafından ölümüne karar verilmiştir. Kendisi ve ailesini kurtarabilmek için tek umudu, mafyanın Londra'daki bütün kara para aklama faaliyetlerini İngiliz MI6 servisine vererek İngiltere'den korunma ve sığınma talep etmektir. Bu amaçla Perry'e çok gizli bilgilerin yer aldığı bir USB disk verir ve yetkililere iletmesini ister. Ancak bu masum yardım, Perry ve Gail'in İngiliz gizli servisi ve Rus mafyası arasında kalmasına ve hayatının tehlikeye girmesine neden olacak bir gerilimli bir kovalamacaya neden olacaktır. tt1995390

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön