9 Haziran 2016 Perşembe

Sekerat Son (2016)

Sekerat Son (2016)

Filmin afişinden: Ölüm hiç bu kadar ürpertici olmamıştı...
Şeyda Şen'in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği Sekerat 'Son' (2016) filmi 10.06.2016 günü vizyona girecek filmler arasında yerini alacak. Gerilim, Korku türündeki filmin müzikleri Hayko Cepkin imzalı.
***
Görüntü yönetmenliğini Aşkın Sağıroğlu'nun yaptığı filmin oyuncu kadrosunda ise; Meltem Miraoğlu, Almila Kuruoğlu, Batuhan Aydar, Emre Koç, Reyhan İlhan, Esra Harmanda, Celal Bikay, Selvi Sakayan, Elifsu Lüleci, Aslı Yıldırım, Pia Yıldız, Umay Gülsu yer alıyor.

Sekerat Son (2016) Afiş

Sekerat Son (2016) Konusu:

Ressam olan Seda, ardı ardına gelen travmatik olaylar ile sarsılır. Ruh hali bozulan Seda artık gelecekten umutsuzdur. Ölüm anını yaşadığı sırada yapılan kalp masajı, ruhunun vücudundan ayrılıp defalarca geri gelmesine neden olur. Bu gelgitlerde öteki alemi ziyaret eden Seda bu akıl almaz ziyaretlerinde karanlık güçlerin etkisi altına girer. İradesi dışında bağlantılar kurarken duyduğu korku ve yaşadıklarının sebebini en sonunda anlayacaktır.
***
Sekerat Son, ölüm anı sarhoşluğunu -Sekerat-ül mevt- anlatan korku, psikolojik gerilim türünde bir film. İzleyiciye ölümün sırrını sorgulatırken varlıkların sadece görünen maddi yanlarından ibaret olmadığını anlatacak. Madde ve enerji perdesini kaldırarak nice esrarları gözler önüne serecektir.
"Sekerat Son" filmi, kendi Facebook sayfasında bu şekilde özetlenmiş. İzlemeyi düşünenlere iyi seyirler diliyorum.

5 yorum:

 1. Ben bu filmi izlesem imkanı yok uyuyamam gerilim severim ama korku oldu mu eyvahlar olsun diyorum 😊 tırsagım biraz :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Korku filmlerinden yıllarca uzak durdum aynı nedenden dolayı. Bu yıl ufaktan ufaktan başladım. Ses getiren kaliteli korku filmlerinden uzak duruyorum.
   Eyvahlar olsun vaziyeti komsum:) Aşacağım ama bu durumu kararliyim:)

   Sil
 2. Ayy ben korku filmlerini uzun zamandır izleyemiyorum :( İzlediğimde o gece uyku girmiyor gözüme :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sibel Hanım bizim gibiler tanıdık sinemaya gidip filmi salonun ışıkları açıkken izlemeli bence. :) Çocukken Allien Yaratık filmini izlemeye çalışınca artık nasıl korktuysam hala uzak duruyorum korku türünden.
   Sibel Hanım sihirli bir değnek değmiş sanki buralara:) Hemen fark ettim :) Çok teşekkür ediyorum. :)

   Sil
 3. Afişi görünce töbe töbe diyen bir ben var buralarda :)

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön