3 Mayıs 2016 Salı

Adım Adım (2016)

Adım Adım (2016)

Sinan Uzun'un yönetmenliğini yaptığı Adım Adım (2016) filmi, 6 Mayıs 2016 günü sinemalarda gösterilmeye başlanacak. Filmin senaryo çalışması ise Pelin Uzun ve Sinan Uzun'a ait. Dram türündeki 85 dakika süren film engelli insanların hayatına farklı bir bakış açısı ile bakılmasını sağlayacakmış gibi görünüyor.

Adım Adım (2016) Filminin Oyuncuları: 

Haldun Dormen (Şevket), Can Ayan (Efe), Asuman Dabak (Şenay), Can Filiz (Can), Sureyya Kilimci (Zuhal), Mehmet Sefa Öztürk (Gökhan), Gazi Şeker (Tolga), Ümran Sevinç (Ayşen), Bora Acar Zöngür (Bora), Yüksel Ünal (Bülent)

Adım Adım (2016) Filminin Konusu: 

Tolga, görme engelli kızını eski bir balet olan babası Şevket'e bırakmak zorunda kalır. Şevket'in hayatı, piyano çalmayı seven, müzik tutkunu torunu Ayşen'in yanına gelmesiyle değişir.
Trafik kazası geçiren ve dansçı olan Gökhan, Down sendromlu Can, Bora... Hepsi de Şevket'in hayatına girecektir. İmdb Linki: tt5661840


Filmde rol alan ve trafik kazası geçirerek tekerlekli sandalyeye bağımlı hale gelen Bora Acar Zöngür, bir sorunla karşılaştığında sessiz kalmayan ve sorunu çözmeye çalışan bir yapıya sahip. Kendisini tanımam ise bir televizyon programı sayesinde oldu.

4 yorum:

 1. Kadro da konuda çok iyi...
  İzlenmesi gereken bir film...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adım Adım 2016 filmi bu haftasonu sinemaya gidip izlemek istediğim iki filminden biridir. Teşekkür ediyorum.:)

   Sil
 2. Merak ettim bu filmi Zülal! Kadro da iyi... Teşekkürler ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fenomen, fragmandan izlediğim kadarıyla engelliler için ilham kaynağı olabilecek bir film. İçinde müzik, dans gibi kendini iyi hissettirebilecek sanatsal uğraşlara yer verilmiş.
   Teşekkür ediyorum :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön