18 Nisan 2016 Pazartesi

Saklı - Secret (2015)

Saklı - Secret (2015)

Yönetmenliğini ve senaristliğini Selim Evci'nin üstlendiği Saklı - Secret (2015) filmi 22 Nisan 2016 günü gösterime giriyor. Romantik Dram türündeki yapım 102 dakika sürüyor.
'İki Çizgi' filminin yönetmeninin elinden çıkan filmde İlhan Şeşen (Mahir), Settar Tanrıöğen (Ali), Türkü Turan (Duru), Pelin Akil (Elif), Ümit Çırak (Tuna), Bala Atabek (Sema) ve Şehnaz Bölen Taftalı (Aysel) başlıca rolleri paylaşıyorlar. Orjinal müzikler ise Cengil Onural imzalı. 2015 yılının Aralık ayında vizyona giren film ikinci kez gösterime giriyor.

Saklı - Secret (2015) Afiş

Saklı - Secret (2015) Konusu: 

Mahir, kendi halinde ve vakur kişiliği ile bilinen başarılı bir müzisyendir. Müzik kariyeri ise gençlik yıllarına kadar dayanmaktadır. Ali beyin kızı aynı zamanda kızının arkadaşı olan üniversite öğrencisi Duru ile aralarında bir yakınlaşma başlar. Duru'nun babası Ali Bey orta sınıf, muhafazakâr aile babasıdır. İki kızına karşı kuralcı aynı zamanda baskıcıdır. Yakınlaşan Duru ve Mahir'in yaş ve aile yapısı açısından farklı jenerasyondan olmaları her ikisini birden rahatsız etmektedir. tt493882

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön