21 Şubat 2024 Çarşamba

Hayatla Barış | Biyografik Film

Hayatla Barış (2024)

Ekin Pandır'ın yönettiği, Taner Ölmez'in başrolünü canlandırdığı Hayatla Barış Biyografik film, Barış Telli'nin hayat hikayesini anlatıyor. Dram, Biyografi, Spor türlerindeki yerli yapım, 1993'te geçirdiği kazadan sonra sağ bacağını kaybeden Barış Telli'nin hayatını anlatırken engelliler için ilham kaynağı olacak.

Kadrosunda Nazan Kesal, Gürkan Uygun ve Bülent İnal'ın da yer aldığı Hayatla Barış (2024), TME Films dağıtımıyla 23 Şubat 2024 günü sinemalara geliyor.

Hayatla Barış, Biyografik Film

Hayatla Barış (2024) Konusu:

Yapım, küçük yaşta talihsiz bir kaza yaşayan Barış Telli'nin, bu kazadan sonra verdiği yoğun mücadeleyle sadece Ampüte Futbol Milli Takımı'nın değil ülke tarihinin en ilham veren sporcularından biri olmasını anlatıyor. Telli'nin Ampute Futbol Milli Takımı oyunculuğu ve Avrupa şampiyonluğuna uzanması filmde yer alıyor.

Vizyon Tarihi: 23 Şubat 2024

Yönetmen: Ekin Pandır / Senaryo: Koray Yeltekin, Caner Erzincan / Görüntü Yönetmeni: Serdar Ünlütürk / Müzik: Fahir Atakoğlu / Dağıtım: TME Films / Şirket: Medyadoor Films / Türkiye / 2024 / Süre: 123 dakika  / Dram, Biyografi, Spor / Derecelendirme: 6+ 10A

Oyuncu Kadrosu:

Taner Ölmez, Nazan Kesal, Bülent İnal, Gürkan Uygun, Biran Damla Yılmaz, Sinan Tuzcu, Erkan Üçüncü, Arben Akış, Alara Turan, Mekin Sezer, Gurur Çiçekoğlu, Devrim Kabacaoğlu

3 yorum:

  1. izlerim tabisi netten :) oscar adayları ilk bölümü yazdııım :)

    YanıtlaSil
  2. Mucize Doktor değil mi o? Açıkçası o rolle o kadar bağdaştırmışım ki, başka rolde düşünemedim birden. :)

    YanıtlaSil
  3. Oyuncu kadrosu iyiymiş. Futbol konusunu sevmesem de engelli birinin anlatılması farkındalık adına güzel. :)

    YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön