13 Ocak 2024 Cumartesi

12 Ocak 2024 Vizyona Giren Filmler

12 Ocak 2024 Vizyona Giren Filmler listesinde 7 yeni film bulunuyor. Yerli filmlerin çoğunlukta bulunduğu bu hafta 2'de yabancı film sinemalarda gösteriliyor.

Narsistle Aşk (2023)

Fransa yapımı film aşkın nasıl kine dönüşebileceğini anlatan kadın odaklı sayılabilecek bir yapım. Başka Sinema dağıtımı ile sinemalara geldi. Kitap uyarlaması.

The Beekeeper (2024)

Jason Statham'ın başrolde olduğu Aksiyon türündeki filmde eski bir ajan arkadaşlarını dolandıranların intikamını almaya başlıyor.

3391 Kilometre (2024)

Gençlik, Aşk filminde uzak mesafe aşklarına bir bakış atılıyor. Kitap Uyarlaması

3310'dan Tüm Birimlere (2024)

Yerli Dram filminde Diyarbakır'a yeni atanan idealist emniyet müdürüne onu çekemeyenler tarafından tuzaklar kurulur.

Kolpaçino 4 4'lük (2024)

Serinin dördüncü filminde Özgür (Şafak Sezer) kendisine kazık atan eski dostlarıyla hesaplaşacak.

Yaşam Koçu (2024)

Oyuncu kankasına aşık olan bir adamın yaşam koçu olduğuna dair yaptığı bir açıklama onu yaşam koçu gibi davranmaya zorlayacak, genç adam (Doğu Demirkol) sonunda kendini buna inanırken bulacaktır.

Tay 2: Ebabil Takımı (2024)

Üç ayların başlangıcında sinemalarda gösterime giren Tay 2, bir atın önemli bir belgeyi Komutan Ammara'ya ulaştırmak için çıktığı yolculukta yaşadıklarını anlatıyor.

5 yorum:

 1. Narsistle Aşk'a gitmeyi düşünüyorum lakin vizyondan kalkmadan başarabilecek miyim bilmiyorum, biraz ara verince başka sinema ben de koptum sanki.:)

  YanıtlaSil
 2. Konudan bağımsız yazacağım, iyi ki de döndün, hoş döndün. Nerelerdeydin gözlerimiz yollarda kaldı. Gerçi bir ara da ben terk-i blog eylemiştim ama sanırım eninde sonunda hepimiz geri dönüyoruz. :)

  YanıtlaSil
 3. bu haftanın listesi iyi :)

  YanıtlaSil
 4. Narsistle Aşk izlenmiştir ve beğenilmiştir ki kadın oyuncuya Başkalarının Çocukları'nda da bayılınılmıştı, yine muhteşemdi:)

  YanıtlaSil
 5. The Beekeeper izlenir, Statham'dan galiba :) Yaşam Koçu benzer hikayeler, ama Doğu benzeri farklı hala getirebiliyor

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön