16 Ocak 2023 Pazartesi

Kutsal Damacana 4

KUTSAL DAMACANA 4 (2023)

Şafak Sezer ve Ersin Korkut'un başrollerini paylaştığı Kutsal Damacana 4, Fikret ve yardımcısı Asım'ın başından geçen komik olayları anlatmaya devam ediyor. Kamil Çetin'in yönettiği Komedi türündeki filmde Fikret'in yanlışlıkla girdiği papazlık yolunda Vatikan'a kadar yükselmesinin ardından yurda dönüş hikâyesi perdeye geliyor.

Kutsal Damacana 4
Kutsal Damacana 4 (2023) Poster

Filmin kadrosunda Ruhi Sarı, Erhan Yazıcıoğlu, Deniz Oral, Onur Büyüktopçu, Nilgün Belgün ve Buket Dereoğlu gibi tanınmış oyuncular da yer alıyor.

Poll Films'in yapımcılığını üstlendiği Kutsal Damacana 4 (2023), CJ ENM dağıtımıyla 20 Ocak 2023 gününden itibaren sinemalarda gösterilecek.

Fragman süre 1 : 05

Vizyon Tarihi: 20 Ocak 2023

Yönetmen: Kamil Çetin / Senaryo: Kamuran Süner, Şafak Sezer / Görüntü Yönetmeni: Bülent Özer / Müzik: Ercan Saatçi, İlker Yeter / Dağıtımcı: CJ ENM / Yapım: Poll Films / Türkiye / 2023 / Süre: 96 dakika / Komedi / 13+

Oyuncu Kadrosu:
Şafak Sezer
Ersin Korkut
Müjde Uzman
Nilgün Belgün
Deniz Oral
Erhan Yazıcıoğlu
Ruhi Sarı
Buket Dereoğlu
Onur Büyüktopçu

11 yorum:

 1. afişleri asılmış buraada :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kilise korosuna İbrahim Tatlıses türküsü söyletmişler. Fikir hoşuma gitti. :)) İyi seyirler diliyorum.

   Sil
 2. Böyle bir konu bulup artık suyunu çıkarana kadar seri yapılmasını sevmiyorum. Recep İvedik, bu, yabancılarda da var.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fragmanın giriş kısmı hariç diğer bölümleri dejavu hissi yarattı. Ama kadro güzel, Bu tarz filmlerin bir kitlesi var ve yerli olsun yabancı olsun ona güveniyorlar sanırım. :)

   Sil
  2. Evet bir kitlesi olduğu kesin. Bir ara benim çocuklar Recep İvedik'e takmışlardı. O açılınca kaçıyordum odadan. Film zevk işi sonuçta.

   Sil
 3. Şafak Sezer'in komedi filmlerini hiç sevmiyorum, hiç güzel değil. Özellikle bu seri en gıcık olduğum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 2007'de başlayan ve 2011'de biten üçlemeden sonra dördüncüyü çekmezler diye düşünüyordum ama 12 yıl sonra dördüncüyü de çektiler. 2011 deki film 230 bin izlenmiş. Gişe için yapılan filmlerden. Ekmek meselesi yani. :) Fragmanda güncel espriler yakaladım. İzlemeyi düşünenler için daha çoktur inşallah diyelim :)

   Sil
 4. Uzun bir aradan sonra bilemedim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ana karakterler birazcık yaşlanmış olabilir ama teması bildik. Sinema sonrası televizyonlara da gelebilir bu film orada da bir şans verilebilir :)

   Sil
 5. Ay serinin hiç bir filmini izlemedim ya.. Sıfır bilgi. 😂😂

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön