25 Ağustos 2022 Perşembe

After: Mutluluk (2022)

AFTER EVER HAPPY

Josephine Langford ve Hero Fiennes Tiffin'in başrollerini paylaştıkları, yönetmenliğini Castille Landon'un üstlendiği serinin dördüncü filmi After: Mutluluk (2022) 26 Ağustos 2022 günü gösterime giriyor. Romantik, Dram türlerindeki yapım Anna Todd'un kitabından sinemaya uyarlandı. Bir Film dağıtımıyla sinemalara gelen, orjinal adı After Ever Happy olan film dublaj ve altyazı seçenekleriyle izlenebilecek. Derecelendirmesi 13+ olan yapım serinin önceki filmlerine nazaran daha genç izleyicilere hitap edecek düzeyde olmasıyla dikkat çekiyor.

After Ever Happy
After: Mutluluk (2022) Poster

After serisindeki film sayısı dörde ulaştı

After: Mutluluk - After Ever Happy (2022) Konusu:

Hayatının en önemli kararını vermesinin ardından Tessa’nın yaşamı tamamen değişir. Hayallerindeki iş için Seattle'a taşınmaya hazırlanırken Hardin'in kıskançlığı ve öngörülemeyen davranışları alevlenir. Ailesi hakkında ortaya çıkan sırlar, Hardin hakkında öğrendikleri hayatının daha da karışmasına neden olur. Hardin'in After ismini verdiği kitap Tessa'yı yaşamına dair detayları yabancılara açmak anlamına geleceğinden onu rahatsız eder. Tartışmaları alevlenen çift, aşkları savaşmaya değer mi, yoksa herkes kendi yoluna mı gitmelidir kararını verme noktasına dayanırlar.

After: Mutluluk (2022) Josephine Langford ve Hero Fiennes Tiffin

Vizyon Tarihi: 26 Ağustos 2022

Diğer Adı: After Ever Happy / Yönetmen: Castille Landon / Senaryo: Sharon Soboil / Kitap Uyarlaması: Anna Todd / Görüntü Yönetmeni: Rob Givens, Joshua Reis / Müzik: George Kallis / Dağıtımcı: Bir Film / Şirket: Vagon Film / ABD, Bulgaristan / 2022 / Süre: 95 dakika / Dram, Romantik / tt13070038 / 13+

Oyuncu Kadrosu:
Josephine Langford (Tessa)
Hero Fiennes Tiffin (Hardin)
Louise Lombard (Trish Daniels)
Kiana Madeira (Nora)
Rob Estes (Ken Scott)
Carter Jenkins (Robert)
Chance Perdomo (Landon)
Jack Bandeira (James)
Atanas Srebrev (Richard Young)
Jordan Peters (Mark)
Anton Kottas (Smith)
Velizar Binev (Doktor West)
Emmanuel Todorov (Mike)
Tosin Thompson (Janine)
Ryan OL (Joe)

8 yorum:

 1. Aaa bu bir seri filmdi... yorum yazdıktan sonra hatırladım.. hatta o zaman "izlemesek bir şey kaybetmeyiz" demiştik :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu film o film :) Üçüncü film Türkiye'ye geç geldi. Dördüncüsü neredeyse peşinden yayınlandı. Beşincisini de bekliyoruz inşallah. :) Çok teşekkür ediyorum. :)

   Sil
 2. öncekileri izledim bunu da izlerim önemli filmler değil ama zarif hoş filmler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Deep bu bölümde Hardin kitap yazmış adı da "After". Hoşuma giden nokta Hardin'in kitabı yazmaktaki amacı oldu. Hatta paylaştığım fragmanın fotoğraf önizlemesinde Hardin'in cümleleri altyazı olarak görünüyor.
   Gerçek hayattaki kitabın bir nevi reklamı olmuş ama yeryüzündeki milyarlarca insan bir şekilde bir ilişki yaşıyor. Kitapta kendini bulanlar olmuş olabilir, sorunlarını belki de kitap sayesinde çözdüler... Çok ütopik oldu bu düşüncem? :))

   Sil
 3. Ay bu seriyi okumak hatta okuduğum günleri anımsamak bile zor geliyor, çok toksik bir ilişkiydi... Ben bunu pas geçeyim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Toksik kelimesini sevmeye başladım. :)
   Serinin dördüncü filmi anladığım kadarıyla öncekilere göre -mizansen anlamında- daha derli toplu duruyor. İlk filmleri izlemedim After mutluluğa göz kırpmaktayım.
   Kitabına katlanamadıysan filmine hiç bulaşma bence de. :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön