4 Ağustos 2022 Perşembe

Afarid (2022)

Afarid Cinleri

Korku türünde olan ve Umut Kumral Devecioğlu'nun yönettiği Afarid (2022) Serkan, Koray ve arkadaşlarının eğlenceli bir gece geçirmek için organize ettikleri plato etkinliğinde gizemli bir ayna yüzünden yaşadıkları gerilim dolu anları perdeye getiriyor. Apah Yapım'ın yapımını üstlendiği tek mekanda geçen yerli korku filmi Afarid, 5 Ağustos 2022 günü gösterime giriyor.

Afarid (2022) Film Afişi

Afarid (2022) Konusu:

Koray ve Serkan ortak bir plato işletmektedir. Koray internetten tanıştığı Simay ve arkadaşlarını platoda eğlenceli bir gece için davet eder. Bir araya gelen grup gece yarısından sonra büyük platoda yalnız olmadıklarını fark eder. Dekor için alınan ayaklı bir aynanın alemler arası geçiş kapısı olduğunu öğrendiklerinde ölüm anbean yaklaşmıştır. Kadim Afarid cinleri bu kapının sahibidir.

Vizyon Tarihi: 5 Ağustos 2022

Yönetmen: Umut Kumral Devecioğlu / Senaryo: Ahmet Yaşar Gümüş / Görüntü Yönetmeni: Ahmet Yaşar Gümüş / Dağıtımcı: TME Films / Yapım: Apah Yapım / Türkiye / 2022 / Süre: 80 dakika / Korku / 16+

Oyuncu Kadrosu:
Serbay Çelikbaş
Hilal Yazıcı
Rıdvan Arslan
Bermal Karaer
Soner Duran
Rabia Elif

6 yorum:

 1. korku filmlerinde ayna tehlikeli evet :) içinden bir şeyler çıkar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Afarid filminde içinden bir şeyler mi çıkıyor içine mi çekiyor bilemedim ama fragmanda aynayı gördüm. Onun bir benzerine sahip olmak istedim :))

   Sil
 2. Cinlere perilere karıştık iyice bu sene. :)

  YanıtlaSil
 3. Ben bu tarz filmleri pek sevemiyorum ama sinemalarda hep yenilerini görüyorum. Kendilerine yetecek düzeyde sadık bir kitleleri var herhalde :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kitlesi var, yönetmeni tanımıyorum ama aynı zamanda youtuberların da etkisini yadsımamak lazım. Son yıllarda onlar da sinemaya el attılar. :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön