7 Temmuz 2022 Perşembe

8 Temmuz 2022 Vizyona Girecek Filmler

Temmuz ayının ikinci haftasında, 8 Temmuz 2022 vizyona girecek filmler listesinde iki yerli iki de yabancı olmak üzere dört film yer alıyor.

8 Temmuz 2022 Vizyona Girecek Filmler 

Yabancı Film

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü - Thor: Love and Thunder (2022)

Natalie Portman ve Chris Hemsworth'ün başrollerini paylaştığı Marvel Comics filmi Thor Aşk ve Gök Gürültüsü, Avengers: Endgame filminin sonrasında Thor'un yaşadıklarıyla başlıyor ve kadın odaklı bir hikâye anlatıyor. Thor, yıllar sonra karşılaştığı ve artık Mighty Thor olduğunu öğrendiği eski aşkı Jane Foster ile güçlerini birleştirip tüm tanrıları yok etmeye ant içen Gorr the God Butcher'a karşı mücadele veriyor. 13+

Kan Kokusu - Shark Bait (2022)

Kan Kokusu, denizde hayatta kalma filmi; Meksika'da tatil yapan bir grup genç kimse yokken izinsiz aldıkları jet skileri kullanırken bir kaza yaşarlar ve köpek balığı tehdidiyle karşı karşıya kalırlar. İngiltere yapımı olan Korku filmini James Nunn yönetiyor.

Yerli Film

Çirkin Şansı (2022)

Bilal Kalyoncu'nun yönettiği Komedi filmi Çirkin Şansı , Roman olan çiçekçi Pembe'nin bir kaza sonucu sosyeteye karışmasını ve yaşadığı trajikomik olayları anlatıyor. Kazada ölen ancak arafta kalan Pembe yaşaması için dünyaya tekrar gönderiliyor. İlk yaşamında çok istediği şarkıcı Berke ile sevgili olmayı deneyimleme fırsatı bulan Pembe bu yeni hayatını sevecek mi?

Asmoday: Cin'ur Racim (2020)

Korku türündeki Asmoday: Cin'ur Racim filminde, Elif, Hazal, Evrim ve Ömer ünlü olmaya çalışan sosyal medya fenomenleridir. Ünlü olup para ve takipçi kazanmak için Fırat nehrinin kenarında terk edilmiş olan gizemlerle dolu korkunç hikayeleriyle nam salmış bir köye gidip canlı yayın yapmayı planlarlar. Köye vardıklarında ise hiçbir şey düşündükleri gibi gitmez. Ünlü olmak için verdikleri mücadele ölüm kalım savaşına dönüşürken bir taraftan da köyün korkunç ve kanlı geçmişiyle de yüzleşeceklerdir. 16+

5 yorum:

 1. Sonuncu güzelmiş, takipçi kazanmaya çalışanların hazin sonu. 😅
  Demin tesadüfen gördüm, Türkçe altyazılı çıkmasını beklediğimiz anime vardı da çıkmış. Bayram dönüşü izlerim artık. :)
  https://www.turkanime.co/video/totsukuni-no-shoujo-2022-ova

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. The Girl from the Other Side nihayet çıkmış, çok sevindim :) Haber verdiğini için çok teşekkürler Duygu :) İyi bayramlar diliyorum.

   Sil
 2. Biraz önce ilk filmle ilgili bir haber okumuştum. Tesadüf oldu. 10 gündür film izlememiştim, dönerim yavaş yavaş

  YanıtlaSil
 3. thor u sinemada izlemek ne güzel olur :)

  YanıtlaSil
 4. Thor'u merak ediyorum bende. Diğerleri pek ilgimi çekmedi :))

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön