2 Aralık 2021 Perşembe

Diyalog (2021)

DİYALOG (2021)

Yönetmenliğini Ali Tansu Turhan'ın üstlendiği Dram türündeki Diyalog (2021) 3 Aralık 2021 günü vizyona giriyor. Başka Sinema dağıtımıyla izleyici ile buluşacak olan filmin kadrosunda, Ali Tansu Turhan, Burcu Uğuz ve Fahri Güllüoğlu yer alıyor. Diyalog, yönetmeni Ali Tansu Turhan'ın ilk uzun metrajlı filmi olma özelliğini taşıyor. Sette başlayıp sette biten, film içinde bir film olan Diyalog filminin oyuncuları ilişkileri biten bir çifti canlandırıyor.

Diyalog (2021)
Diyalog (2021) Afiş

Diyalog (2021) Konusu:

Sinemaya içeriden bakan bir hikâyeye sahip olan film, yeni çekilecek bir filmin oyuncu seçmeleriyle başlıyor. Ushan Çakır ve Hare Sürel’in oynadıkları Ushan ve Hare’yi tanıyoruz yönetmenle birlikte. Sadece sesini duyduğumuz yönetmenden, ilişkilerinin sonuna yaklaşmış bir çifti canlandıracakları filmin konusunu dinliyoruz. Çekimler sırasında, Ushan ve Hare arasında da bir yakınlaşma başlıyor. Filmde biten bir ilişkinin sıkıntılarını yaşayan oyuncular, gerçek hayatlarında yeni bir ilişkiye başlayabilecekler midir?

Vizyon Tarihi: 3 Aralık 2021
Yönetmen: Ali Tansu Turhan / Senaryo: Ali Tansu Turhan, Burcu Uğuz ve Fahri Güllüoğlu / Görüntü Yönetmeni: Bertan Özer / Dağıtımcı: Başka Sinema / Yapım: Kırk Altıya Üç Film / Türkiye / Yapım Yılı: 2021 / Süresi: 92 Dakika / Dram
Oyuncu Kadrosu:
Hare Sürel
Ushan Çakır
Funda Eryiğit

2 yorum:

 1. ushan çakır ı çok severiiim, tiyatrolarda izliyodum onu canlı olarak, pandemiden önce, filmlerini de izledim, bir de kara ekmek var, en sevdiğim dizilerden, orda da başrollerden birindeydi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oyuncuyu dizilerinden tanıyorum. Kara Ekmek filmini bilmiyordum ama Youtube'dan baktım hemen :)
   Film içinde film yapmışlar, bunun son örneğine Bergman Adası filminde rastladım. Fragmandan gördüğüm kadarıyla kullanılan renkler ve müzikler harikaydı. Filmin başrollerinde de iki yazar var ;)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön