11 Kasım 2021 Perşembe

Aşk Yolunda (2021)

Çırmıktı’da Çekilen Aşk Yolunda

Malatya şehri bu yıl 10. kez düzenlenecek olan film festivaliyle Aralık ayında gündemde olacak. Sanatsal faaliyetler anlamında şehrin Yeşilyurt ilçesi de son yıllarda doğal platosu; taş evleri, tescilli yapıları, sokakları ve yeşil alanlarıyla yapımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Bu güzel ilçede bulunan Çırmıktı’da çekilen Aşk Yolunda (2021) filminin yönetmenliğini ise Ahmet Kapucu üstleniyor.

Komedi türündeki yerli film, Seçil Çömlekçi'nin yazdığı ve 2019 yılında yayımlanan 'Bizimkisi Bir Ah Hikâyesi' adlı kitabından sinemaya uyarlandı. Başrollerini Şahin Irmak, Çiğdem Batur ve Bora Cengiz'in paylaştığı Aşk Yolunda (2021) filmi 19 Kasım 2021 günü vizyona giriyor. Film, ezelden şanssız olan Bade'nin evlenme teklifi beklerken terk edilmesiyle, sorunun temelini bulup kaderini değiştirmek için çıktığı yolculukta yaşadıkları üzerine kurulu.

Çırmıktı’da Çekilen Aşk Yolunda
Aşk Yolunda (2021) Afiş

Aşk Yolunda (2021) Konusu:

Bade, devamlı yaşadığı talihsizliklerin üzerine tüy diken bir olay yaşadığında üzerindeki kara bulutları kaldırmak için falcılara, terapistlere ve daha birçok yönteme başvurur. Evlenme teklifi beklerken terk edilmesi bardağı taşıran son damla olmuştur. 'Ah' aldığını düşünerek şanssızlığının çözümü için geçmişinin araştırmasını yapabileceği Çırmıktı'ya gitmeye karar verir. Ona bu yolculukta kendisi gibi kaderin yüzüne bir türlü gülmediği Yusuf yardım edecektir.

Aşk Yolunda (2021) Fragman
Vizyon Tarihi: 19 Kasım 2021

Yönetmen: Ahmet Kapucu / Senaryo: Seçil Çömlekçi / Görüntü Yönetmeni: Rico Çetin / Müzik: Toygun Tosunoğlu / Dağıtımcı: CGV Mars D. / Yapım: Aytaç Medya / Türkiye / 2021 / Süre: 99 Dakika / Romantik, Komedi

Oyuncu Kadrosu:
Şahin Irmak, Çiğdem Batur, Bora Cengiz, Ayhan Taş, Asuman Dabak, Çetin Altay, Bengi İdil Uras, Belinay Köle, Alev Oraloğlu, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Yağız Bankoğlu

3 yorum:

  1. Tanıtım için teşekkürler:) Benim pek ilgimi çekmedi ama yayınlandığında bir şans verebilirim belki. emeğine sağlık :)

    YanıtlaSil
  2. Birgün tvde denk gelirse izleyebilirim. Biraz daha özgün olsaydı keşke. :)

    YanıtlaSil
  3. hoş konu gibi tv de akşam puding yerken izlenebiliir :)

    YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön