13 Ağustos 2020 Perşembe

ASLAN KRALLIĞI

Aslan Krallığı

Jason Wright'ın yönetmenliğini üstlendiği Animasyon türündeki Aslan Krallığı 14 Ağustos 2020 günü gösterime giriyor. 73 dakika süren ve hedef kitlesi çocuklar olan Animasyon, hayvanlar dünyasının kralı olarak bilinen aslanların ve diğer orman hayvanlarının uzayda yaşadığı bir maceraya odaklanıyor.

the lost lion kingdom
Aslan Krallığı 2019 Afiş

Aslan Krallığı - The Lost Lion Kingdom (2019) Konusu:

Malturnia gezegeninin Kayıp Aslan Krallığı büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır. Aslanların kralı Afas, krallığı korumak için ilk doğan yavrusu Samar ve onun çocukluk arkadaşı fil Tusha’yı uzaya gönderir. İkili uzaya doğru ilerlerken karşılarına krallığı yok edebilecek bir güce sahip olan kaplan Inala ve yaramaz yardımcısı papağan Bindi çıkar. Samar ve Tusha, krallığı kurtarmak için Uzayda Inala’ya karşı zorlu bir mücadele verir.

Vizyon Tarihi: 14 Ağustos 2020
Diğer Adı: The Lost Lion Kingdom / Yönetmen: Jason Wright / Senaryo: BC Fourteen / Dağıtımcı: CJ Entertainment Turkey / ABD / 2019 / Süre: 73' / Animasyon / tt10187800

8 yorum:

 1. İnsanoğlu uzaya yerleşti artık sıra hayvanlara geldi ve aslanla işe başlandı. İlginç bir konu, listeme aldım. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 2. Ne zamandır animasyon izlemedim. Gündeme almayı keyifli olur aslında.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bundan kısa süre önce Hello World, Weathering With You animelerini, Donne moi des ailes: Kazları anlatan ve Hayat Okulu (2017); ormanı geyikleri anlatan çocuk filmlerini izledim. Hepsi de çok güzeldi ve yormadı. Film arayanlara duyurulur :))

   Sil
 3. Kedici olarak kesinlikle kesinlikle izlemeyi çok isterim.
  ASlan Kral'ı da izleyecektim ama çok ağladık deyince kız kardeşim vazgeçmiştim. :(
  Eline sağlık Zülalciğim. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hollywood Aslan Kral'ı sevdi, bu kez uzay macerasıyla karşımızda Müjde Abla, çok teşekkür ediyorum.

   Sil
 4. ayyy yoksa yeni aslan kral mıııı artık buuuu :)

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön