24 Ocak 2019 Perşembe

Aslı Gibidir (2019)

Aslı Gibidir (2019)

"Hayatta herkese göre bir rol vardır"
Komedi türünde filmler çeken yönetmen Ali Yorgancıoğlu'nun son filmi olan Aslı Gibidir (2019), 25 Ocak 2019 Cuma günü vizyona giriyor. 6. filmini çeken yönetmenin diğer filmleri arasında 2016 yapımı olan Hep Yek ve 2015 yapımı olan Hayalet Dayı bulunuyor. Filmin başrolünde yer alan genç oyuncu Aslı İnandık, oyunculuk hayalleri kuran genç bir kadını canlandırıyor. Aslı İnandık, filmde kılıktan kılığa giriyor.

Aslı Gibidir (2019) Poster

Aslı Gibidir (2019) Konusu

Yıllardır oyuncu olmanın hayalini kuran Aslı, ailesine bağlı olan genç bir kızdır. Ailesinin isteğini geri çevirmeyip ilk üniversitesini onların tercihine göre belirler. Ancak hayallerinden asla vazgeçmez ve yeniden sınavlara hazırlanıp ikinci üniversite olarak özel bir konservatuvarın oyunculuk bölümünü kazanır.

Aslı Gibidir (2019)

Hayallerine adım adım yaklaşan Aslı'nın bu başarısına ailesi karşı çıkar ve oyuncu olmasını desteklemez. Ne olursa olsun konservatuvarda okumaya kararlı olan Aslı, bunun için ne yapacağını düşünürken karşısına çıkan bir reklam broşürü kendisine yepyeni bir dünyanın kapılarını açar. 'Dublörler Kulübü'ne adımını atan Aslı, burada bir yandan okul için para kazanırken bir yandan da yeteneğini sergileme imkanı bulur. Adeta ikinci yuvası olan 'Dublörler Kulübü'nde hayatının macerasını yaşayan Aslı’nın yaşamı aşk kapısını çaldığında bambaşka bir hal alacaktır.

Vizyon Tarihi: 25 Ocak 2019
Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu / Senaryo: Evren Erdoğan, Ayşe Balıbey ve Bener Karaçor / Görüntü Yönetmeni: Hayk Kirakosyan / Müzik: Doğa Ebrişim / Yapım: Hann Medya / Dağıtımcı: CGV Mars D. / Türkiye / 2019 / Süre: 96 dakika / Komedi / 7+
Oyuncu Kadrosu:
Aslı İnandık (Aslı)
Toygan Avanoğlu (Seyfi)
Ahmet Olgun Sünear
Tuna Orhan
Nazlı Tosunoğlu
Tuğçe Karabayır
Aslı Turanlı
Ayten Uncuoğlu (Ayşen)
Enis Arıkan (Pavyon sahibi Yıldıray)
Seda Türkmen
Uraz Kaygılaroğlu
Melis Kaygılaroğlu
Berkay Tulumbacı
Caner Özyurtlu

7 yorum:

 1. Detaylar için teşekkürler..
  Film dizi sinema üzerine harika yazıları olan bu siteyi çok seviyorum.

  YanıtlaSil
 2. Reklamlarını çok gördüm, eğlenceli filme benziyor... Selam ve Dua ile...

  YanıtlaSil
 3. Nedense hep bir kalıp çemberde dönüp duruyormuşuz gibi geliyor bana.. Hep malumun tekrarı;senaryolardaki yüzler, isimler ve hikayenin iskeletinden geriye kalan içerik farklı sadece..
  Bilemiyorum..

  YanıtlaSil
 4. Aslı Gibidir filminin oyuncu kadrosu çok iyi. keyifli bir filme benzer.. İzleyicilere iyi seyirler dilerim.

  YanıtlaSil
 5. Aslı gibidir filmi oyuncu kadrosunu göz önüne alırsak oldukça iyi gözüküyor. Ben son zamanlar da komedi filmlerini daha bir sever oldum.

  YanıtlaSil
 6. Asli gibidir eglenceli bir film gibi. Oyunculari tanimiyorum netflixte görürsem izlerim 😊

  YanıtlaSil
 7. Başrol oyuncusunu çok beğeniyorum.Çok yetenekli.İlerde çok daha büyük prodüksiyonlarda örebiliriz.Ayrıca bir dram yapımında örmek isterim...

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön