15 Aralık 2017 Cuma

Poyraz Karayel: Küresel Sermaye (2017)

Poyraz Karayel: Küresel Sermaye (2017)

Üç sezon boyunca Kanal D tarafından yayınlanan Poyraz Karayel dizisinin benzer bir çizgiye sahip olan sinema filmi Poyraz Karayel: Küresel Sermaye (2017) 15 Aralık 2017 günü vizyona girdi. Osman Taşçı'nın yönetmenliğini üstlendiği filmde, Semih'i seven Yasemin'in mafya lideri olan babası Kulaksız Adnan bu ilişkiye karşıdır. Adnan, kızını Semih'ten ayırmak için tehlikeli adamlarla anlaşır.

Poyraz Karayel: Küresel Sermaye (2017) Poster
Vizyon Tarihi: 15 Aralık 2017
Yönetmen: Osman Taşçı / Senaryo: Ethem Özışık / Görüntü Yönetmeni: Erhan Ergün / Müzik: Alpay Göltekin, Zeynep Akasya / Dağıtımcı: Mars Dağıtım / Yapım:Content Turkey / Türkiye / 2017 / Süre: 109' / Aksiyon, Komedi
Oyuncu Kadrosu
Musa Uzunlar, Celil Nalçakan, Ali İl, Cem Cücenoğlu, Emel Çölgeçen, Şükran Ovalı, Erkan Can (Makber), Deniz Barut, Reha Özcan, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Bora Akkaş, Halit Karaata

Poyraz Karayel: Küresel Sermaye (2017) Konusu

Poyraz Karayel: Küresel Sermaye (2017) 
Mafya babası Kulaksız Adnan'ın kızı Yasemin, kirli işler yapan Makber'in oğlu Semih ile birliktedir. Bu ilişkiyi onaylamayan Kulaksız Adnan, Bahri Umman'dan kızını Semih'ten ayırmasını ister. Bu tüm olayların başlamasına neden olur. Bahri Umman bu görevi Sadrettin ve adamları Taşkafa ile Zülfükar'a verir. Ve olaylar tehlikeli, heyecanlı aynı zamanda komik bir maceraya dönüşür:
Poyraz Karayel: Küresel Sermaye (2017) Seda Türkmen ve Sadi Celil Cengiz bitirim ajanlar rolünde karşımızda olacak
Acımasız mafya babası Makber'in oğlu Semih, işlettiği gece kulübü olan Coppa Gabana'da ölü olarak bulunur. Olay yeri inceleme ekipleri ilk incelemelerini yaptıklarında (Filmlere konu olacak kadar!) ilginç bir mafya hikayesiyle karşılaşır. Polis cinayetin üzerindeki sır perdesini kaldırabilmek için her yerde zanlıları aramaya başlar.

Hiç yorum yok:

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön