15 Haziran 2017 Perşembe

Deccal 2 (2017)

Deccal 2 (2017)

Özgür Bakar'ın yönettiği Deccal 2 (2017) isimli yerli korku filmi 16 Haziran 2017 günü vizyona giriyor. İlki 2015 yılında gösterilen devam filminde, kehanetten hareketle, tüm dünyayı kötülüğe sürükleyeceğine inanılan bebeği öldürmek isteyenlerle onu korumak isteyenler arasındaki amansız bir savaş başlar.

Vizyon Tarihi: 16 Haziran 2017
Yönetmen: Özgür Bakar / Senaryo: Özgür Bakar, Alper Kıvılcım / Görüntü Yönetmeni: Uğur Kaplan / Müzik: Fırat Deniz Haznedaroğlu / Türkiye / 2017 / Süre: ' / Korku
Oyuncular: Murat Prosçiler, Burak Sarımola, Gülay Hayır, Volkan Cal, Emel Karaköse, Demir Parscan, Toygun Ateş...

Deccal 2 (2017) Konusu

Deccal 2 (2017)
6.6.2016'da doğan bir bebek tüm dünyayı kötülüğe ve felaketlere sürükleyecek olan kehanetin kendisidir. İlk filmde doğumu gerçekleştiren Duygu çıldırarak intihan etmiştir. Emir bebeği koruyan şeytani tarikat kehanetin devam edebilmesi için Venüs tutulmasının olduğu gece annesiyle aynı kandan bir kadının emzirmesini sağlamak zorundadır. Bu yüzden Duygu'nun kardeşi Öznur'u tutulmaya kadar ellerinde tutarlar. Bu ayinin önüne geçmek isteyen Türk ve Avrupalı gizli teşkilatlar bebeği aramaktadır. Bebek ise çocukları olmayan bir çifte evlatlık verilmiştir. Şeytani tarikatlar bunu bilmekte ve gözetimlerine devam etmektedir. Bebeğin yeni ailesi ise lanetiyle birlikte gelen bebek yüzünden korkunç kabuslarla karşılaşacaktır. tt6793180  +⓲

8 yorum:

 1. Brrrr çok korkunç geldi bana, bakamam sanırım asla...:( Hitchcock türü korku filmlerini seviyorum sadece Kuşlar'ı çocukken seyretmiştim hala unutamadım. Çok teşekkürler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kuşlar filmini bende küçükken izlemiştim Müjde Abla. Yıllarca 'kuşlar ya saldırırsa ne yaparım' senaryoları yazdım bu film yüzünden :))

   Sil
 2. İlkini de izlememiştim ben. Yetişilmiyor filmlerin hızına.

  YanıtlaSil
 3. hiç izlemedim şu tür filmleri bilemiyorum bana pek korkunç gelmiyorlar..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Korku filmlerine tür olarak ben çok sıcak bakmıyorum ama Özgür Bakar'ın çektiği filmleri merak ediyorum.
   Teşekkür ediyorum :)

   Sil
 4. Iyy korku filmi uzak dursun 😊

  YanıtlaSil
 5. Bu arada kuslari küçükken izlemis ve yillarca kabusunu görmüstüm.

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön