6 Nisan 2017 Perşembe

Bordo Bereliler Suriye (2017)

Bordo Bereliler Suriye (2017)

Baskın sonrasında, Özel Kuvvetler'e bağlı bir ekip, üstlerinden habersiz Suriye'ye operasyon düzenler...
Yönetmenliğini Erhan Baytimur'un üstlendiği, senaryosunu Coşkun Gündoğdu'nun yazdığı Dram, Aksiyon, Macera türündeki Bordo Bereliler Suriye (2017) filmi 7 Nisan 2017 günü gösterime giriyor. Görüntü yönetmenliğini Mehmet Demirhan yaptığı filmin müzikleri Güliz Asyalı'ya ait. "Bordo Bereliler Suriye" filminin yapımcılığını Erdoğan Yaprak ve Ali Ertem üstleniyor.

Bordo Bereliler Suriye (2017) Konusu

2015 yılının Eylül ayında, Dağlıca, Hakkâri’de PKK'lılar yaptıkları baskınla 16 askeri öldürür. PKK'lıları yakalaması için bölgeye gönderilen ekip "dön" emri almamak için telsizlerini kapatıp operasyona giderler. Bu olayın sonrasında Yüzbaşı Mehmet ve onun ekibiyle Suriye'de Türk sınır güvenliğini tehdit eden bir örgüte karşı görevlendirilirler. Amaçları bu tehdidin başı olan Ebu Salim'i (Çöl İmamı) yok etmektir. Çöl İmamı Ebu Salim ise FETÖ tarafından desteklenmektedir...

Oyuncu Kadrosu

Cenk Ertan, Sedat Mert, Arda Esen, Turgay Atalay, Erdoğan Yaprak, Açelya Elmas, Feyza Çıpa, Oğuz Yağcı, Taner Bahadır, Alper Atak, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Kahraman Sivri, Tayfun Sav, Burak Arslan, Yaşar Uzer, Kadir Turan, Ali Ertem
Bordo Bereliler Suriye (2017) Poster

2 yorum:

 1. Bu sıralar bu türden filmler arttı..Galiba Dağ filmlerinden sonra var olan potansiyel görüldü ve bu değerlendirilmeye çalışılıyor..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dağ filmleri dediğiniz gibi çok ilgi gördü. Bu aralar sinema filmlerinin haricinde televizyon kanalları da bir değerlendirme yarışının içindeler. Sanki duygu sömürüsü yapılıyor. Şehit ailelerini düşündüm ve şahsen rahatsız oldum.
   Teşekkür ediyorum :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön