1 Şubat 2017 Çarşamba

Gold (2016)

Altın (2016)

Altın (2016)

Hayallerinin peşinden gidip Endonezya ormanlarında altın arayan bir adamın gerçeklere dayanan hikâyesini anlatan Gold (2016) filminde başrolü Dallas Buyers Club (2013) filmiyle Oscar kazanan Matthew McConaughey oynuyor.  Matthew McConaughey, filmde canlandırdığı Kenny Wells rolüne hazırlanırken saçlarının bir kısmını kazıtmış.
ABD yapımı olan ve 121 dakika süren filmin yönetmenliğini Stephen Gaghan üstleniyor. 3 Şubat 2017 günü vizyona girecek olan Macera, Dram, Gerilim türündeki Gold (2016) filminin senaryosunu ise John Zinman ve Patrick Massett kaleme aldı. Ülkemizde Altın (2016) ismiyle gösterilecek olan yapımın görüntü yönetmenliğini Robert Elswit üstlenirken filmin müziklerinde ise Daniel Pemberton'ın imzası bulunuyor.


Gold - Altın (2016) Konusu

Babası gibi madencilik işinde tecrübeli olan Kenny Wells, servet yapmak için Endonezya ormanlarına giderek altın arama işine girişir. Ekibinde jeolog Michael Acosta'da bulunmaktadır. Önüne çıkan bütün zorlukları yenen Kenny altını bulmayı başardığında bu kez Wall Street'in en güçlü kurumları ile uğraşmak zorunda kalır. tt1800302

Altın (2016)

Gold - Altın (2016) Oyuncuları

Matthew McConaughey (Kenny Wells rolünde)
Edgar Ramirez (Michael Acosta)
Bryce Dallas Howard (Kay)
Toby Kebbell (Paul Jennings)
Corey Stoll (Brian Woolf)
Rachel Taylor (Rachel Hill)
Stacy Keach (Clive Coleman)
Timothy Simons (Jeff Jackson)
Joshua Harto (Lloyd Stanton)

Bill Camp (Hollis Dresher)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön