8 Kasım 2016 Salı

Rus'un Oyunu (2016)

Rus'un Oyunu (2016)

Levent Özdemir'in yazıp yönettiği Aksiyon, Dram türündeki Rus'un Oyunu (2016), 11 Kasım 2016 günü gösterime giriyor. Onur Gökçe'nin görüntü yönetmenliğini yaptığı, çekimleri İstanbul, Hong Kong ve Moskova'da gerçekleştirilen yerli film, yapımcı Levent Özdemir'in üç ülkede birden çekim yaptığı ilk Türk filmi olma özelliğini taşıyor. Filmin aynı zamanda oyuncusu olan Levent Özdemir'in filmin çekim hikayesini ilerleyen satırlarda bulabilirsiniz.

Rus'un Oyunu (2016) Oyuncuları

Fırat Tanış (Serhat Vasbi rolünde), Anastasiya Klyueva (Anastasya), Leonid Kulagin (Profesör Vlademir), Nila Fırat (Zeliha), Gülce Dereli (Nergis), Orkun Öztürk (Yusuf), Levent Özdemir (Batıkan Yiğit), Murat Topalan (Bro), Hüsamettin Dinç (Hüsamettin), Tuğçe Dural (Yasmin), Deniz İlhan (Ayla), Elif Naz Özdemir (Mira), Erhan Öztürk (Mağdur).

Rus'un Oyunu (2016) Levent Özdemir ve Fırat Tanış

Rus'un Oyunu (2016) Konusu

Züppe ve zengin, sınır tanımayan bir iş adamı olan Serhat Vasbi, Batıkan Yiğit'te dahil olmak üzere bir şebeke tarafından tuzağa düşürülür. Ancak bu tuzakta kim haklı, kim ne kazanıyor, kim ne kaybediyor hepsi filmin şaşırtıcı senaryosunda bir bir ortaya çıkıyor. Hakkını aramanın ve intikamın en çarpıcı hikayesini anlatan film, zengin bir iş adamının düştüğü tuzağı ve nedenlerini anlatıyor. tt5370358

Rus'un Oyunu (2016) Filmi Fragmanı

Rus'un Oyunu Filminin Ortaya Çıkış Hikayesi

Levent Özdemir, reklam işleriyle uğraşırken uzun araştırmalardan sonra film yapım-yönetim işine girişmiş. Daha önce sık sık gittiği Moskova'da Rusların Türklere bakış açısını öğrendiğinde ise filmin konusunu kafasında oluşturmuş. Rusların en çok rahatsız olduğu konuların başında Rus kadınlarına 'Nataşa' denmesi geliyormuş. Özdemir, özenle yazdığı senaryosu ile yönettiği ilk filminde iki önemli rolü üstlenerek oyunculuğu da deneyimlemiş.

1 yorum:

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön