13 Ekim 2016 Perşembe

Seni Seven Ölsün (2016)

Seni Seven Ölsün (2016)

Romantik, Komedi türündeki yerli film Seni Seven Ölsün (2016) 14 Ekim 2016 günü sinemaseverlerle buluşuyor. Cem Tabak'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosunu Şeyda Delibaşı yazdı. 105 dakika süren yapımın görüntü yönetmenliğini ise Burak Demirdelen yaptı.


Seni Seven Ölsün (2016) Oyuncu Kadrosu

Hüseyin Avni Danyal (Remzi, Başkan rolünde), Alper Saldıran (Bulut), Fulya Zenginer (Ilgaz), Sait Genay (Osman), Durul Bazan (Dursun), Ruhi Sarı (Hüsrev), Nuray Yeşilaraz (Gülperi), Eylem Tanrıver (Keriman), Cem Zeynel Kılıç (Cevat), Anıl Kır (Sabri), Sacide Taşaner (Rukiye), Hakan Salınmış (İdris), Burcu Altın (Gülsüm), Şevket Çapkınoğlu (Necati) ve Şamil Kafkas (Fevzi).

Seni Seven Ölsün (2016) Sacide Taşaner (Rukiye) ve Sait Genay (Osman)

Seni Seven Ölsün (2016) Konusu

Geçmişten gelen bir tılsımın etkisinde bulunan ve ölülerini koyacak mezar yeri kalmayan bir Karadeniz köyünde iki genç Bulut ve Ilgaz birbirini sevmeye başlar. Üstelik bu gençler düşman ailelerin çocuklarıdır. Geçmişten gelen bu tılsım ise aynı köyde birbirini sevenlerin ölmesine neden olmaktadır. Köyde yüzyıllardır kavuşamayan âşıkların hüzünlü öyküleri anlatıla dursun bu iki genç ölümü göze alıp evlenmeyi düşünmektedir. tt5934126 
Film daha önce dizi yönetmenliği yapan Cem Tabak'ın ilk uzun metrajlı filmi olma özelliği taşıyor.

2 yorum:

  1. Seni seven ölsün kadro ve konu bakımından güzele benziyor.

    YanıtlaSil
  2. Afişteki ikili sağ salimde iyi iş çıkarmıştı :)

    YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön