20 Ekim 2016 Perşembe

İllet (2016)

İllet (2016)

"Bir ölüm-kalım savaşı" 
Soner Acar'ın yazıp yönettiği Korku türündeki İllet (2016) filmi 21 Ekim 2016 tarihinde, cinlerin konu edildiği filmlerden hoşlananlar için vizyona giriyor. Acaristan Film Yapım Şirketi tarafından üretilen yerli filmin oyuncu kadrosunda; Aydın Sidal, Taner Karamahmutoğlu, Gülçin Özlen, Can Ay, Engin Alkan, Hüseyin Salaş, Soner Acar, Şaban Acar, Erdem Bölükbaş, Kübra Tutaç ve Yunus Emre Yıldız yer alıyor.


İllet (2016) Filminin Konusu:

İstanbul, Kemerburgaz'da ailelerinden kalma derme çatma dağ evinde yaşamlarını sürdüren iki kardeşten Aydın'ın tek arzusu kardeşi Taner'i sevdiği kızla evlendirmektir. İki kardeşin kaderi aile dostları olan Can'ın kardeşinin ölmesine sebep olduklarında değişir. Can kanser olan kardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu Aydın'a büyü yaptırır. Bunun için Cinler aleminden ateist bir cin ile anlaşma yapmıştır. Ateist cinin büyüsü, hepsini birden hayatta kalma savaşına sürükler. 

2 yorum:

  1. Çok ilginç Cinlerin de ateisti oluyormuyumuş! Daha önce hiç duymamıştım. Aman yine izleyemeyeceğim bir film 🙃. Ben en iyisi hep animasyon seyredeyim beni ancak onlar paklar 😄. Bu ara da en üstteki Rüya filminin yazısını açamadım Zülal benden mi kaynaklanıyor bilemedim 🤔. Sevgilerimle 💙

    YanıtlaSil
  2. Türk sinemasi korku konusunu epey sevdi :)

    YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön