12 Ekim 2016 Çarşamba

Berzah: Cin Alemi (2016)

Berzah: Cin Alemi (2016)

Büyü ve cinlerin konu olarak işlendiği Berzah: Cin Alemi (2016) filmi 14 Ekim 2016 günü gösterime giriyor. Yönetmenliğini Ahmet Can Kasap'ın üstlendiği yerli filmin senaryosunu Ahmet Can Kasap ve Harun Baran birlikte yazdı. Görüntü yönetmenliğini A. S. Hakan Gök'ün yaptığı Korku türündeki film 75 dakika sürüyor. 
Söz konusu Korku filmleri olunca aslında film ekibinde en büyük görevlerden birisi de 'make-up'çılara düşüyor. Bu filmde oyuncuları izleyicinin göreceği şekilde hazırlayıp vitrine çıkaran isimlerse Burçin Şahin ve Buğu Tilbe Sazlı oldu. 


Oyuncular

Berzah: Cin Alemi (2016) filminin oyuncu kadrosunda Ufuk Kaplan, Kemal Burak Alper, Nilüfer Aydan, Berna Üçkaleler, Serhat Barış, Ediz Tolgahan Karabağ, Alp Akar (Çocuk oyuncu) ve Oğuz Okul yer alıyor.


Berzah: Cin Alemi (2016) Konusu 

İnsanlardan kendini uzaklaştırmış olarak hayatına devam etmeye çalışan Mete'nin geçmişi intiharlar ve cinayetlerle doludur. Sebebi kendisine musallat olan doğaüstü güçlerdir. Mete'nin annesi olan Nesrin, şiddet dolu geçen evlilik yaşamını düzeltebilmek için Kerim Hoca'ya yaptırdığını zannettiği bağlama büyüsü bütün ailesini ve bu büyüye temas edenleri felakete sürüklemektedir. 

Not: 
Filmi sinemada izlemek için yaşınızın 13+ olması gerekiyor.

3 yorum:

 1. Yine cinli bir korku filmi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Talep var ve para da var sanırsam. Yoksa çekmezler, arz etmezler. 20-30 sene sonraya bu filmlerin hangileri kalacak çok merak ediyorum Yağmur Tozu. Teşekkür ediyorum. :)

   Sil
 2. Fotoğrafı bile ne kadar korkunç. Daha önce de söylediğim gibi izleyemiyorum bu tarz filmleri. Çok da doğru bulmuyorum açıkçası. Çocuklar merak edip izliyorlar sonra etkisinde kalıyorlar. Her ne kadar izlemelerine izin vermesek de teknoloji çağı odalarında bilgisayar gizlice izliyorlar. Olmadı telefondan bakıyorlar 😔. Anlatımına sağlık Zülal teşekkür ederim sevgilerimle 😊💖

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön