28 Eylül 2016 Çarşamba

Yıldızlar da Kayar: Das Borak (2016)

Yıldızlar da Kayar: Das Borak (2016)

Yönetmen koltuğunda Levent Görgeç'in oturduğu Komedi türündeki yerli film Yıldızlar da Kayar: Das Borak (2016) 16 Eylül 2016 günü vizyona girdi. 90 dakika süren filmin senaryosunu ve yapımcılığını Yavuz Seçkin üstlendi.
Filmin oyuncu kadrosunda; Yavuz Seçkin, Larissa Gacemer, Ali Erkazan, Serenay Aktaş, Ali Rıza Tanyeli, Veysel Diker, Altan Erkekli, Altan Gördüm, Ümit Karan yer alırken, konuk oyuncu olarak medyada tanınan Saba Tümer, Bülent Serttaş ve Mesut Yar'da filmde izleyeceğimiz sürpiz isimler olarak izleyicinin karşısına çıkıyor.

Yıldızlar da Kayar: Das Borak (2016) Konusu:

Yavuz Seçkin'in yarattığı karakter olan Das Borak'ın tükenmişlik sendromuna yakalandığına dair haberler etrafa yayılmıştır. Borak'ın organizatör'ü Hüseyin o sırada Bekir ve Tayfur kardeşlerle tanışır. İki kardeş cast ajansı kurmuş ve küçük çaplı gösterilere oyuncu ve dansçı göndermektedir. Bir atılım yapmak amacıyla "Ünlülerin Benzerleri yarışması" düzenlerler. Borak'ın organizatör'ü olan Hüseyin, söylentiler yüzünden işi tehlikeye girince, Bekir'e çok ilginç bir teklif yapar. tt6048706

2 yorum:

  1. Uzun zamandir türkçe film gelmiyor amazon ve netflix e. Ivedigi saymazsak tabii 😂😂😂

    YanıtlaSil
  2. Oyuncu kadrosu çok fena olmasa da Yavuz Seçkin'i çok sevmiyorum ben. Emeğe saygı duysam da onun oyunculuğu hep çok abartılı geliyor bana =).

    YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön