6 Eylül 2016 Salı

Azem 4

Azem 4: Alacakaranlık (2016)

Cinlerin işini merak eden varsa bizimle gelsin!
Yönetmenliğini Volkan Akbaş'ın üstlendiği Korku, Gerilim türündeki Azem 4: Alacakaranlık (2016) filmi 9 Eylül 2016 günü vizyona giriyor. Senaryosu Volkan Akbaş ve Özgür Akbaş tarafından yazılan filmin görüntü yönetmenliğini Hürcan Emre Yılmazer yapıyor. Hürcan Emre Yılmazer aynı zamanda Azem 3 filminin yönetmenliğini yapmıştı. Korku türündeki yerli film 83 dakika sürüyor.


Henüz Nisan ayında 3.sü gösterilen Azem filmleri serisindeki filmler şöyle sıralanıyor:
- Azem Cin Karası /2014
- Azem 2: Cin Garezi / 2015
- Azem 3: Cin Tohumu / 2016 
- Azem 4: Alacakaranlık / 2016

Azem 4 filminin Oyuncuları: Sibel Curciali, Okan Has, Reyhan İlhan, Aynur Aykut, Alaaddin Sakar, Mert ÜnsalAzem 4: Alacakaranlık (2016) Konusu: 

Azem serisini perdeye aktaranlar aylar önce bir duyuru yapmış ve gerçek cin hikayesine sahip kişilerden bunu paylaşmasını istemişti. Bu başvurular içinden İç Anadolu'da Beydağları eteklerinde bir köyde yaşayan Merve T.'nin hikayesi seçilerek Azem 4 filmi çekildi. Çekimler ise bahsi geçen köyde gerçekleştirildi.
Filmde, 1936 yılında İç Anadolu'da, Beydağları eteklerinde bir köyde yaşanan, garip bir ailenin tüyler ürperten hikayesi anlatılıyor.

6 yorum:

 1. şu yerli korku filmleride hep cinli.. en sonunda gerçekten çarpacaklar birilerini olan olacak.. biraz hayal güçlerini kullanıp başka bişiler çeksinler ;)

  YanıtlayınSil
 2. Yerli korku filmi serileri varmış cidden 😂😂😂

  YanıtlayınSil
 3. önce bir dori yi izleyim deee :)

  YanıtlayınSil
 4. Cinleri göremediğimizden ne kadar kötü olabileceklerini bilemeyiz. Fakat insanlar yetiyor da artıyor bile.

  YanıtlayınSil
 5. Hiç izlemedim..meraklısı için güzel bir filme benziyor..

  YanıtlayınSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön