9 Temmuz 2016 Cumartesi

Ben Salvador Değilim (2016)

Ben Salvador Değilim (2016) 

Yönetmenliğini Manouchehr Hadi'nin üstlendiği İran ve Brezilya ortak yapımı olan Ben Salvador Değilim (2016) filmi 15 Temmuz 2016 günü vizyona giriyor. 88 dakika süren Komedi türündeki filmin senaryosunu Rez Maghsoodi yazarken görüntü yönetmenliğini ise Ebrahin Ghafori yapmış. Orjinal ismi "I Am Not Salvador (2016)", diğer bir ismi ise "Man Salvador Nistam" olan filmin müziklerinde Amir Tavassoli'nin imzası bulunuyor.
Önemli rollerde ise Reza Attaran (Naser), Bri Fiocca (Büyükanne), Mehdi Mehrabi (Siamak), Yekta Naser (Elham), Rivaldo (Rivaldo) ve Carol Vidotti (Angel) yer alıyor.

I Am Not Salvador

Ben Salvador Değilim (2016) Konusu:

Öğretmen olan Naser, bulduğu para dolu çantayı vakit geçirmeden sahibine ulaştırır, çantanın sahibi ona para vererek teşekkür etmek ister. Naser kabul etmez. Televizyoncular Naser ve eşi Elham'ı konuk ederler. Olayı anlatmalarının ardından Brezilya seyahati kazanırlar. Naser  gitmeye pek gönüllü değildir ancak eşinin ısrarlarına dayanamaz. Küçük kızlarını alıp Brezilya'ya doğru yola çıkarlar. Farklı bir kültüre sahip bu ülkede rahatsızlık duyan Naser orada Angela adında bir kadınla yanlışlıkla tanışır. Angela ise Naser'i eski sevgilisi Salvador'a çok benzemesi nedeniyle bir türlü rahat bırakmaz. Naser kendisinin Salvador olmadığını kanıtlamanın peşine düşer. tt5568330

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön