8 Haziran 2016 Çarşamba

Kim Kadın Kim Koca (2016)

Kim Kadın Kim Koca (2016)

Yönetmenliğini R. Balki'nin üstlendiği Komedi, Romantik türünde olan Kim Kadın Kim Koca (2016) isimli film 10 Haziran 2016 günü sinemalarda vizyona girecek. Senaryosu R. Balki ve Rishi Virmani ikilisine ait olan Hindistan, Bollywood yapımı film 126 dakika sürecek. "Ki and Ka" orjinal isimli filmin müzikleri Ilaiyaraaja imzalı ve görüntü yönetmenliğini ise P.C. Sreeram üstlenmiş.


Ki and Ka Oyuncuları: Arjun Kapoor (Kabir Bansal), Kareena Kapoor (Kia Bansal), Amitabh Bachchan, Jaya Bhaduri (Jaya Bhaduri), Rajat Kapoor (Kabir'in Babası), Swaroop Sampat (Kia's Mother), Abhiroy Singh Cheema, Ratnesh Mani (Maid'in erkek arkadaşı), Navin Bajaj (Sharma Ji), Tanvir Singh.

Kim Kadın Kim Koca (2016) Konusu:

Her kadının çalışıp sadece evinde oturarak kocaları sayesinde yaşaması fikrine karşı çıkan bir kadın olan Kia pazarlamacılık yapmaktadır. Kia, başarılı bir CEO olmayı hedeflemektedir. Çandigarh'tan Delhi'ye uçakla yaptığı yolculuk esnasında Kabir isimli bir adamla tanışır. Başarılı bir müteahhidin (Rajat Kapoor) oğlu olan Kabir, aynı annesi gibi bir "ev hanımı" olmayı, yemek ve ev işi yapmayı hayal etmektedir. İş adamı olmak, kariyer yapmak onun için önemli değildir. Bu tür önemli görüş farklarına rağmen evlenirler. Kia'nın kocasından bahsettiği bir röportaj mutlu ilerleyen evliliklerinde değişimlere neden olur. tt4744086

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön