10 Mart 2016 Perşembe

Naciye (2015)

NACİYE (2015)

Yönetmenliğini, senaristliğini ve yapımcılığını Lütfü Emre Çiçek'in üstlendiği Dram, Gizem, Korku türlerindeki Naciye (2015) filmi 11 Mart 2016 günü vizyona girecek.  81 dakika süren filmde Derya Alabora (Naciye), Esin Harvey (Bengi),  Görkem Mertsöz (Bertan) rol alıyorlar.Filmle ilgili izlediğim bir videoda Derya Alabora 'Öldürmenin çok zahmetli' olduğunu  söyledi. Ayrıca sanırım yönetmendi, "Korkudan ziyade  dramatik bir film yapmaya çalıştık" dedi. Konuşmaları izlemek isteyenler için linkini paylaşıyorum: https://youtu.be/w5hcamZ8UoM

Naciye (2015) Konusu:

Bebek bekleyen Bengi, hem kendisiyle, hem de iyi fakat aşırı korumacı kocası Bertan ile ilişkileri karışık bir kadındır. Bertan, haftasonu için adada bir ev kiralayınca Bengi pek hevesli olmasa da adaya gider. Ancak adadaki evde Naciye adında bir kadınla karşılaşırlar, Naciye bu evin kendi evi olduğunu iddia etmektedir. Bundan sonrasında ortamdaki gerilim artacak, iki kadın için de gizlemeye çalıştıkları hikayeler gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır.
İmdb Puanı: 6.7   İmdb Linki:tt4816906


8 yorum:

 1. Naciye abla ne'aptın :)

  YanıtlaSil
 2. Lütfü Emre Çiçek sık duyduğum yönetmenlerden biri son dönem. İzlemek istediğim filmlerden biri sırf yönetmeni tanımak adına bakacağım.

  YanıtlaSil
 3. Bizim cilveli Naciye oldu mu korkulu Naciye? Ayy büyü müyü olmasın çok korkuyorum o zaman işte!

  YanıtlaSil
 4. Türk korku filmlerine pek yakın olmayan bir tema. Perihan Savaş'ın Sapık Kadın filmi vardı. O film geldi aklıma, saplantılı modelleri seviyorum.

  YanıtlaSil
 5. Bu filmi çok merak ediyorum. Derya Alabora'yı oldum olası severim zaten.
  Burada gösterime girmeyecek muhtemelen oyüzden nete düşmesini bekliyeceğim :/
  Bakalım beğenecekmiyiz.

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön