3 Nisan 2024 Çarşamba

Winnie the Pooh: Kan ve Bal 2

Winnie the Pooh: Kan ve Bal 2

İngiltere yapımı Korku gerilim türlerindeki Winnie the Pooh: Kan ve Bal 2, filmini Rhys Frake-Waterfield yazıp yönetti. Orjinal ismi "Winnie-The-Pooh: Blood and Honey 2" olan film, Yüz Dönüm Ormanı’nda yaşanan cinayetlerden sonra kaçmayı başaran Christopher’ın etrafında gelişen olayları anlatıyor.

Serinin ilk filmi olan Winnie the Pooh: Kan ve Bal (2023) geçtiğimiz yıl 17 Şubat'ta ülkemizde gösterilmişti. Yönetmen Rhys Frake-Waterfield, ilgi gören slasher filmin ikincisini çekmekte gecikmedi. Başrolünü Scott Chambers'ın canlandırdığı yapım A90 Pictures dağıtımıyla 29 Mart 2024 gününden itibaren sinemalarda gösterilmeye başlandı.

Winnie the Pooh: Kan ve Bal 2 Poster

Winnie the Pooh: Kan ve Bal 2 - Winnie-The-Pooh: Blood and Honey 2 (2024) Konusu:

Birçok kişi cinayetlerin Christopher tarafından işlendiğine inanır. Yaşanan dehşet üzerine travma yaşayan ve terapiye başlayan genç adam, geçmişiyle ilgili büyük sırlar olduğunu öğrenir. Bu arada intikam için geri dönme planları yapan Winnie ve Piglet bu kez Tigger ve Owl’u da yanında getirir. Büyük hesaplaşma için ormana dönen kahramanlar Christopher’ı öldürmek için her şeyi yapmaya hazırdır.

Winnie the Pooh: Kan ve Bal 2 Kelly Rian Sanson 
Vizyon Tarihi: 29 Mart 2024

Diğer Adı: Winnie-The-Pooh: Blood and Honey 2 / Yönetmen-Senaryo: Rhys Frake-Waterfield / Görüntü Yönetmeni: Vince Knight / Müzik: Andrew Scott Bell / Dağıtımcı: A90 Pictures / Şirket: BG Film / İngiltere / 2024 / Süre: 100' / Korku, Gerilim / Derecelendirme: 18+

Oyuncu Kadrosu:
Scott Chambers (Christopher Robin)
Ryan Oliva (Winnie-The-Pooh)
Tallulah Evans (Lexy)
Simon Callow (Cavendish)
Lewis Santer (Tigger)
Marcus Massey (Owl)
Peter DeSouza-Feighoney (Genç Winnie-The-Pooh)
Eddy MacKenzie / seslendirme (Piglet / Dr Gallup)
Kelly Rian Sanson (Mia)

2 yorum:

  1. İlk filmi de bilmiyordum. Bildiğimiz eski hikayenin korkusunun yapılması garip geldi. Pek izleme isteği uyandırmadı bende. :)

    YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön