1 Nisan 2024 Pazartesi

Hayalet Avcıları: Ürperti - Ghostbusters: Frozen Empire

Ghostbusters: Frozen Empire (2024)

Gil Kenan'ın yönettiği Hayalet Avcıları: Ürperti - Ghostbusters: Frozen Empire dünya sinemalarıyla aynı günlerde ülkemizde gösterime girdi. 1984 yılında ilk filmi yayınlanan ve konusu New York'ta geçen yapımın dördüncü filminde Oklahoma olarak değişen mekan son filmde tekrar New York'a döndü. Üç neslin bir araya geldiği Ghostbusters: Frozen Empire (2024) filminde ilk filmin kadrosundan Dan Aykroyd, Ernie Hudson ve çok kısa bir rolle Bill Murray yer alırken dördüncü film olan Hayalet Avcıları: Öteki Dünya (2021) kadrosundan Paul Rudd, Carrie Coon ve çocuk oyuncular başrolleri canlandırıyor. Kahramanlarımız bu kez şeytani bir gücün yeryüzünü dondurması karşısında duruma el atıyor.

Komedi, Fantastik, Aksiyon türlerindeki yapım 115 dakika sürüyor. Hayalet Avcıları: Ürperti, TME Films dağıtımıyla 29 Mart 2024 gününden itibaren sinemalarda gösterime girdi.

Hayalet Avcıları: Ürperti - Ghostbusters: Frozen Empire Poster

Hayalet Avcıları: Ürperti - Ghostbusters: Frozen Empire (2024) Konusu:

Eski bir eserin keşfi şeytani bir gücü serbest bıraktığında, yeni ve eski Hayalet Avcıları, evlerini korumak ve dünyayı ikinci bir buzul çağından kurtarmak için güçlerini birleştirmelidir.

Hayalet Avcıları: Ürperti - Ghostbusters: Frozen Empire
Vizyon Tarihi: 29 Mart 2024

Diğer Adı: Ghostbusters: Frozen Empire / Yönetmen: Gil Kenan / Senaryo: Gil Kenan ve Jason Reitman / Görüntü Yönetmeni: Eric Steelberg / Müzik: Dario Marianelli / Dağıtımcı: TME Films / Sony Pictures / ABD / 2024 / Süre: 115' / Komedi, Fantastik, Aksiyon / Derecelendirme:10+ 13A

Oyuncu Kadrosu:
Paul Rudd (Gary Grooberson rolünde)
Carrie Coon (Callie Spengler)
Finn Wolfhard (Trevor Spengler)
Mckenna Grace (Phoebe Spengler)
Kumail Nanjiani (Nadeem)
Patton Oswalt (Dr. Hubert Wartzki)
Celeste O'Connor (Lucky)
Logan Kim (Podcast)
Emily Alyn Lind (Melody)
James Acaster (Lars Pinfield)
Bill Murray (Peter Venkman)
Dan Aykroyd (Ray Stantz)
Ernie Hudson (Winston Zeddemore)

3 yorum:

  1. Hayaletli, cinli filmleri pek sevmem ama Hayalet Avcıları filmi komedi olduğundan olsa gerek bu seriyi izlemeyi severim. Ayrıca ilk filmden aradan neredeyse 40 yıl geçmiş ya, sırf oyuncular için bile bu son film izlenir sanırım. Sigourney Weaver de olaymış kadroda, ne iyi olurdu. :)
    Paylaşım için teşekkür ediyorum size.

    YanıtlaSil
  2. Unutulmaz filmlerden eskilerden varsa kadroda izlenebilir 😊

    YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön