8 Nisan 2024 Pazartesi

Üç Harfliler: Nazar | Korku

Üç Harfliler: Nazar (2024)

Melodi Tözüm'ün yazıp yönettiği Üç Harfliler: Nazar Korku türünde ve 98 dakika sürüyor. Elçin Atamgüç, Hatice İrkin ve Gülderen Güler'in başrollerini paylaştığı yapımda torunu olsun diye cinlerle anlaşma yapan bir kadının yaşadığı felaketler ve intikam yolunda yaşadıkları anlatılıyor.

Yapımını TME Films ve Muhteşem Film'in üstlendiği Üç Harfliler: Nazar (2024) Ramazan Bayramı'nın ilk günü olan 10 Nisan 2024 günü vizyona girecek.

Üç Harfliler: Nazar (2024)
Üç Harfliler: Nazar, Korku Poster

Üç Harfliler: Nazar (2024) Konusu:

Zeliha, torun sahibi olma umuduyla üç harflilerle anlaşma yapar. Ancak, torunu Nazar'ı, kadınlığa ilk adımını attığında onlara vermek zorundadır. Oğlu ve gelini zamanı geldiğinde anlaşmaya uymaz, bu sebeple Nazar’a karşılık üç harfliler tarafından kurban edilirler. Zorlu bir kaderle yüzleşen Zeliha, büyüye tövbe edip torununa adanmış bir yaşam sürmeye karar verir. Ta ki Nazar, 17 yaşında cinsel istismara maruz kalıp acımasızca öldürülene kadar. Torununun acı dolu ölümü Zeliha’da intikam duygusu canlandırır, ancak bu sefer daha derin ve karanlık bir yolda.

Vizyon Tarihi: 10 Nisan 2024

Yönetmen-Senaryo: Melodi Tözüm / Görüntü Yönetmeni: Eren Nayir / Müzik: Reşit Gözdamla / Dağıtımcı: TME Films / Yapımcı TME Films, Muhteşem Film / Türkiye / 2024 / Süre: 98 / Korku / Derecelendirme: 16+

Oyuncu Kadrosu:

Elçin Atamgüç, Hatice İrkin, Gülderen Güler, Elis Sezgin, Berfin Naz Uzar, Alperen Çavdar, Batuhan Gülcemal, Melike Balçık

2 yorum:

  1. Türü sevenlere güzel bir filmmiş. :) Paylaşım için teşekkür ediyorum.
    İyi bayramlar diliyorum size.

    YanıtlaSil
  2. :) klişe yerli korku konuları :)

    YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön