5 Mart 2024 Salı

Hayatımız Roman (2023)

Hayatımız Roman (2023)

Komedi Dram türlerindeki Hayatımız Roman (2023), Roman mahallesine sığınmak zorunda kalan Öykü ve Nihat'ın hikayesini perdeye taşıyor. Savaş Sancak'ın yönettiği yerli yapımın kadrosunda televizyon ve tiyatro dünyasından çok sayıda tanıdık oyuncu yer alıyor.

Altınadam Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Hayatımız Roman, 8 Mart 2024 günü seyirci ile buluşacak. Filmin süresi ise 105 dakika.

Hayatımız Roman (2023) Afiş

Hayatımız Roman (2023) Konusu:

Markette bir suça tanık olan iki müşteri; Nihat ve Öykü, polisten kaçarken bir tesadüf sonucu Roman mahallesine gider. İkisi bir süre burada barınmak zorunda kalır. Suçsuz olduklarını ispatlamaları gerekmektedir. Bu konuda mahallenin önde gelen abisi Veli onlara yardım elini uzatır. Roman mahallesindeki bu hareketli günlerde Öykü ve Nihat arasında aşk filizlenir.

Vizyon Tarihi: 8 Mart 2024

Yönetmen: Savaş Sancak / Senaryo: Cavidan Balcı, Savaş Sancak / Görüntü Yönetmeni: Ali Aslan / Müzik: Cem Belevi, Osman Taşdaş / Dağıtımcı: TME Films / Şirket: Altınadam Medya / Türkiye / 2023 / Süre: 105 dakika / Komedi, Dram / Derecelendirme: 6+ 10A

Oyuncu Kadrosu:

Anıl Altan, Aslı Bekiroğlu, Cem Belevi, Anıl İlter, Gözde Cığacı, Dilara Büyükbayraktar, Arzu Yanardağ, Sarp Bozkurt, Erman Cihan, Suat Sungur, Rüçhan Çalışkur, Şebnem Özinal

2 yorum:

  1. Konusu çok sade geldi bana, komedi filmlerimiz hep böyle. Bunu pas geçiyorum canım. :)

    YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön