19 Şubat 2024 Pazartesi

İki Yüzlü (2024)

İKİ YÜZLÜ (2024)

Bülent Terzioğlu'nun yönettiği Gökçe Özyol ve Levent Sülün'ün başrollerde olduğu İki Yüzlü (2024) adlı yapım yakında vizyona giriyor. Psikolojik Gerilim türünde olan yerli film Özen Film dağıtımıyla 22 Mart 2024 günü seyirciyle buluşacak.

İki Yüzlü (2024) Poster

İki Yüzlü (2024) Konusu:

Melisa, babası Kuzey'in yeni erkek arkadaşı Sarp ile tanışmak istemesi üzerine onu yemeğe davet eder. Davet üzerine eve gelen Sarp ise zekâsı, bilgisi ve davranışlarıyla kısa süre içinde ailenin gönlünde taht kurar. Birçok ortak yönü olan Sarp’ı fazlasıyla benimseyen Kuzey, ona evin içinde dizayn ettiği ofisini gösterir. Bu ofis Sarp’ın ilk hareket noktası olur ve Kuzey’i bıçakla yaralar... Salona geri koşarak, Kuzey’in fenalaştığını söyleyen Sarp, ofise dolan aile bireylerini burada rehin alır ve karakterinin altına gizlediği öz kişiliğini ortaya çıkarır. Aile için bitmeyecek gibi görünen kâbus dolu bir gece başlar.

İki Yüzlü (2024) Gökçe Özyol ve Levent Sülün
Vizyon Tarihi: 22 Mart 2024

Yönetmen: Bülent Terzioğlu / Senaryo: Murat Güleç / Görüntü Yönetmeni: Volkan Yılmaz / Müzik: Gökçe Kuran / Dağıtımcı: Özen Film / Şirket: EMN Yapım / Türkiye / 2024 / Süre: 90 dakika / Gerilim / Derecelendirme; 18+ ⚥

Oyuncu Kadrosu:
Gökçe Özyol (Sarp)
Aslıhan Karalar (Melisa)
Levent Sülün (Kuzey)
Betül Dinçer (Defne)
Zeynep Urhan (Sude)
Eray Hançar
Selçuk İlktürk
Nazım Hançar

2 yorum:

  1. Gerçekten ilginçmiş, gerilim anını merak ettim. Olaylar aniden başlamış gibi duruyor, özeti okuyunca öyle hissettim. Karakterin derdi neymiş acaba?

    YanıtlaSil
  2. eh izlenebilir :) oscar adaylarını izliyorum. 11 tane izledim, 8 kaldı, önemli dallarda yani :)

    YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön