6 Ocak 2024 Cumartesi

Filme Gel Sinemalarda

Filme Gel Sinemalarda

Yerli Komedi Filme Gel, film çekme hayallerini gerçekleştirmeye çalışan üç arkadaşı takip ediyor. İhsan Taş'ın yazıp yönettiği Filme Gel'in kadrosunda Erkan Petekkaya, Levent Ülgen, Fırat Doğruloğlu, Tolga Güleç, Çiçek Dilligil, Aslıhan Karalar, Metin Keçeci, Orçun Kaptan, Deniz Hamzaoğlu yer alıyor.

Filme Gel (2024)
Filme Gel Sinemalarda Afiş

Filme Gel (2024) Konusu:

Çetin, setlerde figüranlık yapar. Hayali ise başrol oynamaktır. Yıllarca yurtdışında yaşayan geçinmek için korsan CD satan Necmi, memleketine döndüğünde yönetmen olduğu yalanını söylemiştir. Muzo ise hiçbir işte dikiş tutturamayan bir adamdır. Üç arkadaş, senaryosunu Necmi’nin yazdığı filmi çekmeye karar verir. Film bir yol hikâyesini anlatmaktadır. Çetin, çekimlerde kullanmak üzere eniştesinin eski minibüsünü tamir ettirir. Yola çıkacakları sırada ailesi tarafından yaşlı bir adamla zorla evlendirilmek istenen Seda, düğünü terk ederek gizlice minibüse saklanır.

Vizyon Tarihi: 5 Ocak 2024

Yönetmen-Senaryo: İhsan Taş / Görüntü Yönetmeni: Mustafa Özlüdağ / Müzik: Ercan Saatçi, Selahattin Güzelel / Dağıtımcı: CGV Mars D. / Yapım: Berton Medya Yapım / Türkiye / 2024 / Süre: 90' / Komedi / Derecelendirme: 10+

3 yorum:

 1. Fragmanını izlerken bile sıkılmıştım. :)) Yerli komedi filmlerimiz niye bu kadar yapay, kalitesiz? Bu kadroya yazık olmuş.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Film, bir film ne şartlar altında çekilir sorusunun yanıtına dair ipuçları barındırıyor hissiyatı verdi fragman. Ama güldüğümü söyleyemeyeceğim. Gişesi bol olsun diyelim :))

   Sil
 2. komediye dayandı bizim sinema :)

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön