31 Ocak 2024 Çarşamba

26 Ocak 2024 Vizyona Giren Filmler

26 Ocak 2024 Vizyona Giren Filmler

26 Ocak 2024 vizyona giren filmler listesinde dokuz film bulunuyor.

Cem Karaca'nın Gözyaşları (2024)

İsmail Hacıoğlu'nun başrolde olduğu Cem Karaca'nın Gözyaşları filminin yönetmenliğini Yüksel Aksu üstlendi. Dram Biyografi türündeki yapım 2004 yılında yaşama veda eden Türk rock müziği sanatçısı Cem Karaca'nın yaşamını konu ediyor. Film 123 dakika sürüyor.

Haydi Tut Elimi (2024)

Yönetmenliğini Tuğçe Soysop'ün üstlendiği Haydi Tut Elimi (2024), dans tutkunu iki genç yeteneği; İpek ve Kaan'ı takip ediyor. Kimi zaman hüzün, kimi zaman da kahkaha dolu anlar yaşayacak olan çocuklar / gençler, macera dolu bu yolculukta; aile bağları ve arkadaşlık ilişkilerine ayna tutacak.

İnadıyla Şampiyon (2023)

Yönetmenliğini Bedran Güzel'in yaptığı spor belgeseli "İnadıyla Şampiyon" Trabzonspor'un son şampiyonluğunun hikayesini anlatıyor.

Şeytan 1 (2024)

75 dakika süren yerli korku filmi Şeytan 1, bir fotoğrafçının çektiği karelerin arkasındaki karanlık gerçeği anlatıyor.

Kaptan Benim Io Capitano (2023) 26 ocak

Başka Sinema dağıtımıyla sinemalara gelen ödüllü film Kaptan Benim, Senegalli iki gencin İtalya'ya gidiş yolculuğunu anlatıyor. Gerçeklerden esinlenerek çekilen filmin yönetmenliğini Matteo Garrone üstlendi. 121 dakika süren film, Mart ayında dağıtılacak olan Akademi ödüllerinin Uluslararası film dalındaki adaylık listesinde bulunuyor.

Ruhlar Bölgesi Karanlık Taraf - From the Shadows (2022)

Korku türünde olan ve 88 dakika süren ABD yapımı filmde, Dr. Joseph Cawl ve Gizli Bilgelik Tarikatı'nın 18 üyesi gizemli bir yangında ölünce, hayatta kalan ve suçlanan beş üye gerçeği bulmak için paranormal araştırmacı Amara Rowan ile iletişime geçer. Keşfettikleri şey onları dengesiz bir katilin bir sonraki hedefi haline getirir.

Rüya Senaryo - Dream Scenario (2023)

ABD yapımı Korku Komedi türlerindeki Rüya Senaryo filminde Nicholas Cage başrolde... Talihsiz bir aile babasının hayatı, dünya çapında binlerce yabancının aniden onu rüyalarında görmeye başlamasıyla altüst olur. Gece vakti ortaya çıkışı kabus gibi bir hal alınca Paul, yeni keşfettiği yıldızlığa doğru ilerlemek zorunda kalır.

Çıkış Yok - No Way Up (2024)

Macera, Dram, Aksiyon türlerindeki ABD yapımı filmde, içinde farklı geçmişlere ve bambaşka karakterlere sahip insanların olduğu uçak, Pasifik Okyanusu üzerinden geçerken kuşların neden olduğu bir kaza nedeniyle düşer. Denize düşen uçakta hayatta kalanlar büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalır.

Büyük Macera 2: Sürpriz Misafir (2022)

Macaristan, Rusya yapımı olan Büyük Macera filminin devamında, yeni bir teslimata çıkan ayı Mic Mic ve arkadaşları tavşan, panda ve leyleğin yaşadıkları maceralar anlatılıyor. Animasyon 87 dakika sürüyor. Filmin İngilizce ismi ise; Big Trip 2: Special Delivery

2 yorum:

  1. ruhlar bölgesi filmlerini hiç kaçırmadım daha :) capitano ve cem izlenir :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kaptan Benim filmini izledim ben, Oscar adaylarına bakmaya başladım. Mart ayına kadar bitiririm sanırım :) Ruhlar Bölgesi'ni yazarken eskiler hiç aklıma gelmedi, şu an elimi yüzüme kapadım :)) Cem Karaca'nın filminde de izleyen yorumlarına göre melodramı andıran bölümler varmış. Ama dediğin gibi izlenir :)

      Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön