19 Ocak 2024 Cuma

19 Ocak 2024 Vizyona Giren Filmler

19 Ocak 2024 Vizyona Giren Filmler

19 Ocak 2024 Vizyona Giren Filmler listesinde 6 yeni film bulunuyor. Üçü yerli olan filmlerin arasında bir animasyon ve bir de konser türünde bir yapım bulunuyor. Konser filmi olan Queen Rock Montreal ayın 18'inde vizyona girdi ve sadece 4 gün IMAX salonlarında gösterilecek.

Lohusa (2024)

Komedi türündeki Lohusa (2024) filminin senaryosunu Gupse Özay yazdı. 2 saat süren ve yeni bir annenin doğumdan sonra yaşadıklarını eğlenceli bir dille ele alan filmde bir anne ve babanın ilk 40 gününde neler yaşadığı çocuk büyütenlere çok tanıdık gelecek anlarla dolu...

Animal Kingdom - Le Règne Animal (2023)

Romain Duris'in başrolde olduğu Fransa yapımı Macera, Dram, Bilim-Kurgu türlerindeki ödüllü filmde, toplumdaki bazı insanlar mutasyona uğramaktadır. Son iki senedir var olan bu sorunun nedeni bulunamaz. Bir baba mutasyona uğrayan karısını, yanına 16 yaşındaki oğlunu alarak aramaya başlar. Aramaları onları vahşi bir ormana sürükler.

Kardeş Takımı (2024)

Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı'nın başrollerini paylaştığı Kardeş Takımı (2024), kaçırılan ve ajan olan anne ve babasını kötü adamların elinden kurtarmaya çalışan 4 kardeşin yaşadıkları macerayı anlatıyor. Komedi, Aile türündeki yerli yapımın yönetmenliğini Mustafa Kotan üstleniyor.

Ördeklerin Göçü - Migration (2023)

Amerikan yapımı olan Macera, Komedi türlerindeki 3 boyutlu Ördeklerin Göçü - Migration animasyon filminde bir ördek ailesi, aşırı korumacı babalarını hayatlarının tatiline çıkmaya ikna etmeye çalışır. 83 dakika süren yapım genel izleyici kitlesi için uygun.

Afacanlar Kampta (2024)

Komedi, Aile türündeki Afacanlar Kampta (2024) filminde çocuk oyuncular çoğunlukta. Yerli filmde, dedesi Saffet'in şehir dışında bulunan çocuk kampında çalışan Emirhan (Berat Efe Parlar), kampta tanıştığı 25 çocuk arasında öne çıkan Arda, Esila ve Ömer Emirhan’da kendi maceracı hallerini görür. Kampı ziyaret eden ve belgesel çeken bir ekip ise sinsi planlar peşindedir.

Queen Rock Montreal (2024)

Müzik grubu Queen'in Montreal Konseri 18 Ocak ve 21 Ocak tarihleri arasında global olarak 4 gün boyunca IMAX'ta yayınlanıyor... Queen grubunun 1981 yılında Montreal'de verdiği konser görüntüleri restore edildi...

1 yorum:

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön