1 Şubat 2023 Çarşamba

Rüyanda Görürsün (2023) Amazon Prime

RÜYANDA GÖRÜRSÜN

Türkiye'de ilk yerli orijinal içeriğini üreten Amazon Prime Video, Murat Boz ve Burcu Özberk'in başrollerini paylaştığı Rüyanda Görürsün filmi ile seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Soho İstanbul'da galası gerçekleştirilen yapım platformda 3 Şubat 2023 günü yayınlanacak.

Cemal Alpan'ın yönettiği, Lanistar Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Romantik türündeki Rüyanda Görürsün (2023) Amazon Prime filminde Burcu Özberk, Murat Boz, Devrim Yakut, Feridun Düzağaç, Şerif Erol başrolleri paylaşıyor.

Rüyanda Görürsün (2023) Amazon Prime

Rüyanda Görürsün Konusu:

Engin, başarıya, güce ve lüks yaşama değer veren genç bir iş adamıdır. Orta sınıf bir ailenin kızı olan hayalperest Pelin, kendisini olduğu gibi kabul edecek doğru kişiyi beklemesi gerektiğini düşünür. Engin ve Pelin bir partide karşılaşır. Gecenin sonunu hatırlamayan ikili, kendilerini iki yıldır evli oldukları bir rüyanın içinde bulurlar. Tamamen farklı karakterlerde olan Engin ve Pelin, birbirlerine katlanmakta zorlanır. İçine düştükleri kâbustan kurtulmanın yolunu arayan Engin ve Pelin, bu süreçte yakınlaşmaya başlar. Onlar, kâbus olarak düşündükleri rüyanın artık sonsuza dek sürmesini istemeye başlamışken eski hayatlarına uyanır. Birbirlerinden uzakta olan iki âşığın, aşklarını gerçeğe dönüştürebilmeleri kendilerine bağlıdır.

Fragman süre 2 : 0

MUBI Gösterim tarihi Tarihi: 3 Şubat 2023

Yönetmen: Cemal Alpan / Senaryo: Umut Açıkalın, Serhat Solmaz / Görüntü Yönetmeni: Muratcan Gökçe / Müzik: Aytaç Bayladi, Özgür Buldum / MUBI / Yapım: Lanistar Medya / Türkiye / 2023 / Süre: ? dakika / Romantik / tt21308736 / 16+

Oyuncu Kadrosu:
Burcu Özberk (Pelin rolünde)
Murat Boz (Engin)
Devrim Yakut (Anne)
Şerif Erol
Feridun Düzağaç
Ekin Mert Daymaz
Uğur Uzunel
Kirkor Dinçkayıkçı
Hivda Zizan Alp
Kubilay Karslıoğlu
Selen Soyder

10 yorum:

 1. Burcu Özberk'in oyunculuğunu beğeniyorum.Güzel bir anlatım olmuş:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @diaryofmeri teşekkür ediyorum. Filmin geri dönüşü güzel olursa Amazon daha çok yerli içerik üretir. İnşallah sevilir diyelim :)

   Sil
 2. Romantik komedi sevdiklerimden, izleyeceğim. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vakit geçirmek için iyi görünüyor. :) Filmin fragmanında zenginin fakir, fakirin de zengin olduğunda, dengeler değiştiğinde gösterdikleri tepkileri sevdim :)

   Sil
 3. Off bu adamı hiç sevmiyorum ya, çok boşta kalırsam belki bakarım bilemedim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Boz'un daha önce çektiği sanırım iki filmini izledim. Pişmesi lazım. :)

   Sil
 4. ben de sadece amazon var izleyeyim bari

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorum postu da gelir mi diye hemen merak ettim :) İyi izlemeler diliyorum :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön