22 Eylül 2022 Perşembe

Sindirella ve Sevimli Arkadaşları (2021)

Ella and the Little Sorcerer

Amerikan yapımı animasyonun yönetmenliğini Alice Blehart üstleniyor. Yönetmenin ilk filmi olan Sindirella ve Sevimli Arkadaşları (2021), Ella'nın bir fareye dönüştürülen prensi kurtarmak için gerekli olan yaşam taşını bulma yolculuğunda başına gelenleri anlatıyor. Minik okul öncesi seyircilerin ilgisini çekebilecek olan yapım TME Films dağıtımıyla 23 Eylül 2022 günü dublajlı olarak vizyona girecek.

Sindirella ve Sevimli Arkadaşları (2021) Poster

Sindirella ve Sevimli Arkadaşları - Ella and the Little Sorcerer (2021) Konusu:

Ella ve arkadaşları, bir fare bedenine hapsolmuş Prens Alex’e yardım etmek için doktor kaplumbağadan yardım ister. Prensin üzerindeki sihri bozmak, insan haline geri döndürmek için yaşam taşına ihtiyaçları vardır. Yaşam taşı okyanusun diğer tarafındaki ormanda bulunan bir kalede korunmaktadır. Ormanın gardiyanı hayatı beslemek için yaşam taşını kullanır. Ella ve arkadaşları çıktıkları kargaşa dolu bu yolculukta kendi yollarını bulmayı başarırlar. Sonunda, arkadaşlığın en zor zamanlarda sahip olunan en güçlü ilaç olduğunu anlarlar.

Vizyon Tarihi: 23 Eylül 2022

Diğer Adı: Ella and the Little Sorcerer / Yönetmen: Alice Blehart / Senaryo: Robert Taylor / Müzik: George Shaw / Dağıtımcı, İthal Eden: TME Films / ABD / 2021 / Süre: 86 dakika / Animasyon / tt14633194 /

4 yorum:

 1. Ayy güzelmiş. Oğlum ekim sonunda 3 yaşına giriyor. İlk iş sinemaya götürcem, babasıyla anlaştım. :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu kararın beni de heyecanlandırdı :) Güzel vakit geçirirsiniz inşallah, yanına üç beş minder al koltuk için, perdeyi rahat görsüün :))

   Sil
 2. oleeey en sevdiklerimden :)

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön