16 Ağustos 2022 Salı

El - Hemraz Cinlerin Büyüsü (2022)

El - Hemraz Cinlerin Büyüsü

Bir grup arkadaşın eski bir Rum köyünde yaşadıklarının anlatıldığı El - Hemraz "Cinlerin Büyüsü" filminin yönetmenliğini Massimo Manjjed üstleniyor. 71 dakika süren Korku türündeki yerli filmin kadrosunda Zehra Nur, Elif Vardar, Gökçen Derbeder, Berk Güldoğan ve Gürkan Erduvan yer alıyor. Chantier dağıtımıyla 19 Ağustos 2022 günü gösterime girecek olan El - Hemraz "Cinlerin Büyüsü" (2022) filminin yapımcılığını ise Aria Films üstleniyor.

El - Hemraz Cinlerin Büyüsü (2022) Poster

Yönetmen Massimo Manjjed'in Müsfer: Cin Kabilesi adını taşıyan Aria Films yapımı olan yine Korku türündeki filmi bu yıl Mayıs ayında gösterilmişti.

El - Hemraz "Cinlerin Büyüsü" (2022) Konusu:

Belgesel çekmek için terk edilmiş eski bir Rum köyüne giden beş arkadaş inanılması zor olaylara tanıklık eder.

Vizyon Tarihi: 19 Ağustos 2022

Yönetmen: Massimo Manjed / Senaryo: - / Görüntü Yönetmeni: - / Dağıtımcı: Chantier / Yapım: Aria Film / Türkiye / 2022 / Süre: 71 dakika / Korku /

Oyuncu Kadrosu:

Zehra Nur, Elif Vardar, Gürkan Erduvan, Gökçen Derbeder, Berk Güldoğan

6 yorum:

 1. yerli korkuyu cinler kurtarıyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tam hatırlamıyorum ama sanırım Gulyabani Sütkardeşler filminde ellerinde tenekelerle cin çıkacak diye ritim tutturdukları bir sahne vardı. Cinlerin esin kaynağı o film olabilir mi diye aklıma geldi şimdi. :)

   Sil
 2. Vampir filmleri gibi cinli filmlerde hiç ilgimi çekmiyor benim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cin filmleri bir furya halinde üretiliyor. Bu gidişle bitecek gibi de görünmüyor. Talep var demek ki diye düşünüyorum.
   Çok teşekkürler :)

   Sil
 3. Bizim yerli filmlerde neden cin dışında konu edilecek öğe yok, allah aşkına artık perilere falan geçelim yahu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Korku türünde bir sıkışmışlık var konu anlamında. Katılıyorum sana. Uzak Doğu korku filmlerinden esinlenseler bari :) Konuyu geçtim afişlerde bile bir sıkışmışlık söz konusu. Bu filmin afişi başka bir filmde de kullanılmıştı :))

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön