6 Haziran 2022 Pazartesi

Vesvese: Cin Fısıltısı (2022)

Bülent Aydoslu'nun yazıp yönettiği Korku, Dram türündeki Vesvese: Cin Fısıltısı (2022), kızları yüzünden zor zamanlar geçiren bir ailenin hikayesini perdeye getiriyor. 29 Temmuz 2022 günü CJ ENM dağıtımıyla vizyona girecek olan yapımda Orhan Kılıç, Buse Sevindik, Onur Çimen ve Cansu Orhan başrolleri paylaşıyor.

Vesvese: Cin Fısıltısı (2022) Film Afişi

Vesvese: Cin Fısıltısı (2022) Konusu:

Genç bir kız olan Doğa, yaşadığı ve yaşattığı olaylar nedeniyle her geçen gün ailesini daha da zor günlere sürüklemektedir. Doğa’nın başına gelen olayların cin vakalarıyla benzerliği, ailesini bu konuda önlem almak üzere harekete geçirir. İşaretler Doğa’nın geçmişinde kalan ve bir türlü hatırlayamadığı özel bir anısını göstermektedir. Peşine düştükleri anı yüzünden bambaşka bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalan aile artık her konuda sil baştan yeni bir hayata alışmak zorundadır.

Vizyon Tarihi: 29 Temmuz 2022

Yönetmen - Senaryo: Bülent Aydoslu / Görüntü Yönetmeni: Bahadır Abşin / Müzik: Sinan Efe Aksoy / Dağıtımcı: CJ ENM / Yapım: Boyoz Yapım / Türkiye / 2022 / Süre: 90 dakika / Korku, Dram / 13+

Oyuncu Kadrosu:

Orhan Kılıç, Buse Sevindik, Onur Çimen, Cansu Orhan, Ali Beyat, İrem Orakçı

5 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Gelecek haftaların korku filmlerini toplu yazdım :)

   Sil
 2. cin filmi çekmek kolay geldi galiba :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Doğada ücra yerlerde çekilen cinli filmler için maliyetin yüksek olmaması bir avantajdır diye düşünüyorum. Az tanınmış oyuncularla da çekilince yine maliyet az olur. Konunun da bir gideri var :)

   Sil
 3. Yalnız yanıma birini bulursam bunu bi cesaret izleyecek gibiyim:) Afiş çok iyi gelip gidip bakıyorum çekti yani

  YanıtlaSil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön