8 Haziran 2022 Çarşamba

Mutlu Oyuncak Dükkanı (2021) Sinema Filmi

MUTLU OYUNCAK DÜKKANI

H. Sinan Güngör ve Semih Turalı'nın yönettiği, Outline Animation Studios üretimi olan Mutlu Oyuncak Dükkanı (2021) sinema filmi, Kıpır'ın, yolunu kaybetmiş bir başka oyuncak olan Zıpzıp Tavşan'a evine geri dönebilmesi için yardım etmesini anlatıyor. Dizi filmi olan yapım konuşabilen canlı oyuncakların macerasını perdeye getiriyor. Mutlu Oyuncak Dükkanı'nda yaşayan oyuncaklar bu macerada kendilerini daha iyi tanıyıp dostluğun değerini daha iyi anlıyorlar.

Ailece keyifle izlenecek Mutlu Oyuncak Dükkanı, 10 Haziran 2022 günü CJ ENM dağıtımıyla sinemalara gelecek.

Mutlu Oyuncak Dükkanı (2021) Sinema Filmi Poster

Mutlu Oyuncak Dükkanı (2021) Konusu:

Mutlu Oyuncak Dükkanı’nda sakin seyreden bir sonbahar gecesindeyiz. Yağmurlu gecede çatıda mahsur kalan Zıpzıp Tavşan oyuncağını fark eden kahramanlarımız onu oradan kurtarır. Zıpzıp Tavşan kaybolmuş ve sahibinden uzak kalmıştır. Onu ailesine ulaştırmak isteyen kahramanlarımız İstanbul'da kaybolan oyuncakların peşinde büyük bir serüvene atılırlar.

Vizyon Tarihi: 10 Haziran 2022

Yönetmen: H. Sinan Güngör, Semih Turalı / Senaryo: Özgür Balamir / Görüntü Yönetmeni: Halil Öztürk / Müzik: - / Dağıtımcı: CJ ENM / Yapım: Outline Animation Studios / Türkiye / 2021 / Süre: 80 dakika / Animasyon

Orjinal Seslendirme Kadrosu:

Elif Gizem Aykul, Hakan Coşar, Elifcan Kamiloğlu, Duygu Biçer, Oytun Yücel, Hakan Bozbey, Mehmet Akif Yardımcı, İbrahim Bildir

8 yorum:

 1. Tavşan çok sevimliymiş :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oyuncak kahramanlar çok sevimliler.:) Aklıma tavşan konulu ürettiklerin geldi onlar da çok sevimliydi :)

   Sil
 2. Çocuklar için ne güzel animasyonlar var bu aralar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Miniklere yönelik yerli animasyonlar çıkınca mutlu oluyorum ben. Evde ufak çocukta yok ama sektörün gelişmesi hoşuma gidiyor diyeyim :)

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. Şimdiden iyi izlemeler deep :) Ben filmin yazısını yazarken çizgi dizinin birkaç bölümüne baktım bile :)

   Sil
 4. Ay çok tatlış duruyor nete düşerse Çınarla şansımı bi deneyeyim bakayım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fragman fena değildi. Benim hoşuma gitti. Tabi miniklerin gözüyle nasıldır ona da Çınar karar verecek artık. Umarım oyuncakların bu macerasını seversiniz :)

   Sil

Film Gündemi Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Sayfa Başına Dön